ТВК розпочало перевірку підписів щодо відкликання тернопільських екс-бютівців

Тернопільська територіальна виборча комісія, не зважаючи на тиск з боку “зацікавлених осіб”, приступила до підрахунку та перевірки підписів, щодо відколикання мандатів трьох колишнвіх депутатів від ВО “Батьківщина” А. Артимовича, П. Поврозника та Н. Шоломейчук.

Стало відомо, що сьогодні, 11 серпня, відбулось заплановане засідання ТВК щодо питання відкликання мандатів екс-батьківщинців. На засіданні комісії були присутні 11 членів комісії.Вперше за всю історію скликань тернопільскої ТВК, комісія зібралась саме у такому форматі.

“Тож є надія, що процес відкликання депутатських мандатів трьох “генплащиків” міського голови завершиться успішно. Адже процес відкликання мандатів трійці наших екс-партійців, є ініціативою громади Тернополя, але аж ніяк не вузьких партійних інтересів”, – сказав голова тернопільського міського осередку ВО «Батьківщина» Микола Сліпченко.

Документи прийнято, комісія погодила підрахунок та перевірку підписів на понеділок 14 серпня.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!