Моя нова професія: варіанти для тих, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше

В дитинстві, мабуть, кожен мріяв про ефектну професію, але з віком дитячі ілюзії розвіювались, а батьки радили обрати серйозну спеціальність, яка точно буде приносити дохід. Однак, після закінчення вищого навчального закладу приходить чітке усвідомлення того, що далеко не кожен випускник може стати успішним працівником у сфері, вивченню якої присвятив кілька років свого життя. Дехто просто розуміє, що це "не його" і намагається знайти себе в інших сферах, а диплом просто припадає пилом. 

На щастя, зараз розвиток сфери послуг не стоїть на місці та з кожним роком в Тернополі з'являються все нові можливості здобути нову професію, яка не лише буде приносити моральне задоволення, але й непоганий дохід. Тим паче, щоб оволодіти новими навиками, не потрібно роками навчатися в університеті, а в більшості випадків достатньо лише кількох місяців.

Ми підібрали найцікавіші пропозиції з навчальних курсів в Тернополі, завдяки яким за досить швидкий час можна оволодіти новою професією:

1. Школа Кермувального Мистецтва "DRIVExpert"

Ідеєю створення "Школи Кермувального Мистецтва" є практична допомога, в освоєнні важливих знань та навиків з контраварійного водіння, щоб кожен тернополянин - кермував автомобілем  не «обережненько», а впевнено і ТОЧНО!

Це означає, що на відміну від традиційних автошкіл, (роль яких, звісно важлива) - тут, завдяки спеціально розробленим програмам, підвищити рівень своєї майстерності зможуть не тільки початківці, але й досвідчені водії:

 • «Базовий» курс (для початківців)
 • «Зимовий курс» (для початківців)
 • «Зимовий драйв» (для водіїв з досвідом)
 • «Майстерність» (для водіїв з досвідом)

Як запевняє засновник "Школи Кермувального Мистецтва" Михайло Шмигельський, будь-яка з цих програм дає більше, ніж учні самі того очікують.  Наприклад, опанують такими навиками як швидкісне руління, екстренне гальмування, маневрування ("рух по дзеркалах"), паркування, зберігання контролю над авто при обертанні на 360 градусів з подальшим, без зупинки - рухом вперед, переступання (буквально) через ями і нерівності на дорозі, завдяки філігранно-точному перерозподілу маси авто по осях і сторонах, уникненя заносів та проходження поворотів в керованому заносі, а також багато іншого... І все це на комфортних та швидкісних автомобілях нашої Школи!

Якщо ваше мислення є МИСЛЕННЯМ РОЗВИТКУ, (а не фіксовано-стереотипним), то за допомогою "Школи Кермувального Мистецтва"  - водіння стане одною з найсильніших сторін вашої особистості. Завдяки чому ви не тільки уникнете багатьох незапланованих витрат в дорозі, але й навіть (із здавалося б) фатальних ситуацій - з усмішкою на обличчі виходитимете ПЕРЕМОЖЦЕМ!!!       

Детальніше за тел. (050) 377 47 26 та на нашій сторінці у "Facebook"

2. Курси манікюру "Nail with Daria"

Якщо Ви креативна людина, яка слідкує за новинками моди, любить спілкуватись та хоче творити красу, тоді ця професія саме для вас! 
Ми пропонуємо курси манікюру

 • 
Базовий курс "Гель-лак з 0"
 • 
Базовий курс "Моделювання нігтів гелем" 

 • Курс по дизайних "Nail art"
 • 
Експрес-курс для працюючих майстрів, які хочуть вдосконалити свої навички та поглибити знання


А також, періодично провадяться майстер-класи.

Вивчаються всі теоретичні та практичні відомості :
 - матеріали та інструменти;
- дезінфекція та стерилізація інструментів;
- гігієна робочого місця;
 - будова та проблеми нігтя; 
- форми нігтів; 
- різні види манікюру ( класичний, європейський, апаратний); 
- підготовка нігтя до покриття гель-лаком/нарощення гелем;
 - проблеми, що виникають при носінні покриття/нарощення та методи їх усунення; 
- покриття нігтів гель-лаком в 1 тон під кутикулу/моделювання нігтів гелем під лак ( архітертура штучних нігтів);
- ідеальний френч;
 - базові дизайни.

Всі матеріали для навчання надаються. Після закінчення навчального курсу видається сертифікат.


За деталями звертайтесь на сторінки ВК та Instagram, а також за номером телефону (096) 393 31 43.  
Адреса
: вул. Б. Хмельницького, 18 ( 2 поверх, 1 кабінет)

3. Художня студія Picasso

Навчаємо малювати дітей та дорослих. Навчання відбувається за спеціально розробленою програмою. Дітки не тільки ознайомляться з основами композиції, рисунком, кольором, формою, ліпкою, але і вивчатимуть різних художників та їхню творчість.  Відтворене руками дітей, зігріє серце батьків! Також оволодіти техніками, вказаними вище, зможуть і дорослі. Це стосується як початківців, які лише намагаються спробувати себе в мистецтві, так і досвідчених художників, які зацікавленні у вдосконаленні власної техніки та отриманні нових знань.

Навчання відбувається два рази в тиждень.

Щоб записатись,  телефонуйте  (097) 962 92 82.

Ми знаходимось в Центрі Тернополя за адресою вул.Шашкевича, 8в (4 поверх) та на БАМі за адресою бульвар Дмитра Вишневецького, 9

4.Студія-салон "Азалія"

Стати блискучим сертифікованим майстром в сфері індустрії краси дуже просто, скориставшись одним з навчальних курсів студії-салону "Азалія", зокрема тут пропонують курси перукарського мистецтва, курси з дизайну нігтів та курси візажу. Наприклад:

 • Навчальний курс "Макіяж для себе" - 5 занять по 2 год., де Ви крок за кроком навчитеся доглядати за обличчям і робити макіяж, дізнаєтесь, які відтінки декоративної косметики підходять саме Вам.
 • Навчальний курс "Основи професійного візажу" - 20 занять (в т.ч. оглядово проходимо: «МОДЕЛЮВАННЯ, КОРЕКЦІЯ та ФАРБУВАННЯ БРІВ»; «НАКЛЕЮВАННЯ ВІЙ»; «класичне НАРОЩЕННЯ ВІЙ», "біозавивка вій"
 • ЕкспресКУРС "САЛОННИЙ МАЙСТЕР" - включає три рівні навчання: І рівень - КУРС «МАНІКЮР» та спецКУРС "Основи педикюру", ІІ рівень - КУРС «Технологія покриття нігтів ГЕЛЬ-ЛАКом та різні види укріплення" та ІІІ рівень - спецКУРС «Нарощення та моделювання нігтів гелем за допомогою форм» і спецКУРС «Дизайн нігтів гель-лаком та гель-фарбою»
 • Навчальний курс "ОСНОВИ ПЕРУКАРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ"

В продажу є всі матеріали для візажу, манікюру, педикюру і перукарської майстерності.

Наша адреса: м.Тернопіль, вулиця Живова, 9, (навпроти ТЦ "НьюВінд") 

Зветайтесь за телефоном: (067) 353 07 51 та заходьте на нашу сторінку у мережі "Facebook"

5. Перші регіональні курси масажу в Тернополі

Тут для всім охочим проведуть навчання азів масажу від початкового пізнання техніки виконання прийомів та навичок до професійного підходу.

Ви отримаєте хороший фундамент для подальшого розвитку та вивчення масажної майстерності.

Постійно формуємо групи по вдосконаленню та спеціалізації різних видів масажу:

 • класичний;
 • релаксуючий;
 • вакуумний;
 • медовий;
 • шоколадний;
 • антицелюлітний;
 • аюрведичний;
 • кріомасаж;
 • спортивний;
 • подарунковий;
 • косметичний;
 • тайський.

У нас немає відпусток. Рекомендуємо і Вам свій вільний час присвятити отриманню нових знань і умінь, які завжди знадобляться в житті!

Курси масажу допоможуть Вам освоїти нову спеціальність і отримати прибуткову роботу. Тут проводять підготовку як початківців, любителів, так і професіоналів. По закінченню курсів кожен бажаючий має можливість удосконалювати свою масажну майстерність – для цього створено всі можливості та умови. Також проводяться лекції для усіх бажаючих масажистів щодо різноманітних методик масажу. У нас ви отримаєте супровід професійної діяльності, інформаційну допомогу в організації кабінетів масажу. Крім того, Ви маєте можливість відвідати наші семінари та презентації.

Термін навчання – від 1 місяця до 6 міс.

Мінімальний термін отримання сертифіката після успішної здачі іспиту – 1 – 1,5 міс. У разі пропусків, незадовільних знань та ін. – навчання триває до повного освоєння теоретичного матеріалу та практичних навичок.

Іспити проводяться щомісяця. Частота занять 3 рази на тиждень. Допускається 2 рази на тиждень при відповідному збільшенні терміну навчання . Дні занять – ПН , СР , ПТ або ВТ , ЧТ за вибором курсанта. Можливо проведення занять в суботу та неділю. Час початку занять у вечірніх групах – 17:00 або 19:00.

Тривалість заняття – до 3-х академічних годин.

Кожне заняття включає теорію і практику.

По закінченню курсів видається сертифікат міжнародного зразка з фото, з урахуванням пройдених теоретичних і практичних годин навчання англійською та українською мовами. Викладач – лікар-методист, Зарусінський Андрій Сигізмундович.

тел. (097) 481 53 45, (066) 997 39 88, (093) 686 69 99, адреса: м.Тернопіль, вул.Руська, 52, кабінет 6

12 дуже добре
Автор
12
(3 оцінки)
Викладення
12
(3 оцінки)
Актуальність
12
(3 оцінки)
Я рекомендую
3 людини рекомендують

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Викладення
0/12
Актуальність
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань

Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!