Використання робочого спецодягу для підвищення безпеки праці

Створення безпечних умов праці для працівників має бути пріоритетним завданням у адміністрації будь-якого підприємства, тому що від цього залежить безперервність технологічних процесів, виконання виробничого плану і в кінцевому рахунку прибутковість роботи всього колективу. В якості основної захисту персоналу від несприятливих зовнішніх чинників використовується спецодяг.

Експлуатація спецодягу в найскладніших умовах довела його ефективність і практичну цінність при вирішенні завдань будь-якого ступеня складності. Популярність спецодягу виходить далеко за межі виробничих потреб, формуючи ряди вдячних шанувальників не тільки в промислових цехах і майстернях, а й у повсякденному житті.

Види спецодягу

Для того, щоб правильно замовити і купити спецодяг, необхідно розбиратися в його основних різновидах:

  • Зимовий спецодяг.

Застосовується для нейтралізації впливу низьких температур на організм людини. Захищає від холоду, вітру, опадів. Характеризується зручним кроєм, не повинен сковувати рухів, оснащується посиленою фурнітурою. Моделі: утеплені варіанти курток, штани, костюми, комбінезони, різні збірні комплекти.

  • Літній спецодяг

Виготовляється у вигляді робочої уніформи. Захищає від стандартних виробничих забруднень, пилу, оберігає від механічних травм. Структура використовуваних тканин і особливості конструкції забезпечують комфортну роботу в умовах підвищених температур. Моделі: халати чоловічі та жіночі, костюми, комбінезони, штани, футболки, шапочки та інші вироби.

  • Вологозахисний спецодяг

Перешкоджає проникненню води і вологи. При виготовленні застосовуються сучасні прогумовані тканини, ПВХ, різні варіанти просочення матеріалу, ретельна обробка швів, використання шнурівок і спеціальної фурнітури.

  • Сигнальний спецодяг

Застосовується для полегшення виявлення людини при обмеженій видимості (складні метеоумови, вечірні та нічні години). Затребуваний для працівників комунальних підприємств, транспортних компаній, служб по ремонту та експлуатації доріг.

  • Медичний одяг

Використовується в медичних центрах, лікарнях, будинках відпочинку, пансіонатах, на підприємствах кондитерської та харчової промисловості. Моделі: халати різних кольорів і крою, штани, сорочки, комплекти та ін.

Оскільки від якості спецодягу багато в чому залежить здоров'я і працездатність співробітників, при його виборі краще всього орієнтуватися на пропозиції відомих виробників.

Компанія OZON  з 1994 року забезпечує пошиття спецодягу та виготовлення робочого взуття для підприємств і організацій різних сфер діяльності. Широкий модельний ряд, багаторічний досвід роботи з сучасними матеріалами, команда фахівців високого рівня - все це дає можливість не тільки витримувати непросту конкуренцію з вітчизняними та зарубіжними компаніями, а й освоювати нові ринки збуту.

Ознайомитися з продукцією компанії ви зможете в одному з 26 філій, відкритих у всіх великих містах України. Весь асортимент також представлений в фірмовому інтернет-магазині, в якому клієнтів чекає повний обсяг інформації про наявні товари, проста і зручна процедура оформлення замовлення і грамотні менеджери-консультанти.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!