У зв'язку з подіями в Калинівці "Самопоміч" вимагає провести позапланові навчання з цивільного захисту та перевірити склади боєприпасів в області

Події в Калинівці на Вінничині вкотре довели, що кожен українець має бути на сторожі, в будь який момент навіть в мирному місті за тисячі кілометрів від лінії фронту може виникнути надзвичайна ситуація, що загрожуватиме життю та безпеці мешканців.

Звертаємося до комісії Тернопільської міської ради по запобіганню надзвичайних ситуацій провести в місті позапланові навчання з цивільного захисту населення, актуалізувати план евакуації населення та готовність м іста до реалізації комплексу заходів щодо цивільного захисту населення.

Також звертаємося до керівництва Оперативного командування "Захід" щодо термінової перевірки та посилення охорони складів боєприпасів 44-ої окремої артилерійської бригади на території Тернополя та Тернопільської області,- йдеться у заяві фракції "Об'єднання "Самопоміч" у Тернопільській міській раді.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!