У зв'язку з подіями в Калинівці "Самопоміч" вимагає провести позапланові навчання з цивільного захисту та перевірити склади боєприпасів в області

Події в Калинівці на Вінничині вкотре довели, що кожен українець має бути на сторожі, в будь який момент навіть в мирному місті за тисячі кілометрів від лінії фронту може виникнути надзвичайна ситуація, що загрожуватиме життю та безпеці мешканців.

Звертаємося до комісії Тернопільської міської ради по запобіганню надзвичайних ситуацій провести в місті позапланові навчання з цивільного захисту населення, актуалізувати план евакуації населення та готовність м іста до реалізації комплексу заходів щодо цивільного захисту населення.

Також звертаємося до керівництва Оперативного командування "Захід" щодо термінової перевірки та посилення охорони складів боєприпасів 44-ої окремої артилерійської бригади на території Тернополя та Тернопільської області,- йдеться у заяві фракції "Об'єднання "Самопоміч" у Тернопільській міській раді.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!