«Мрія» витратить на оновлення парку техніки $36,5 млн за 3 роки

Агрохолдинг «Мрія» витратить на оновлення парку техніки $36,5 млн за 3 роки
Агрохолдинг «Мрія» витратить на оновлення парку техніки $36,5 млн за 3 роки

Агрохолдинг «Мрія» (Тернопільська область) має намір інвестувати в оновлення парку техніки $36,5 млн до кінця 2020 року.

Про це заявив операційний директор компанії Андрій Григоров під час звіту компанії.

У поточному році компанія закуповувала трактора (19 одиниць), обприскувачі, культиватори, сівалки, розкидачі добрив, жатки, косарки, в 2018 планує придбати 28 тракторів, а також сівалки, культиватори, обладнати техніку системами точного висіву і іншу, а також продовжити оновлювати парк автотранспорту.

«Ми хочемо з наступного року мати достатньо техніки, щоб не наймати, крім збирання врожаю», ―зазначив в ході звіту компанії за підсумками сезону операційний директор Андрій Григоров, уточнивши, що на даний момент частка орендованої техніки для збирання врожаю становить 60%, грунтообробної техніки та обприскувачів ―25%.

Також він повідомив, що розглядається програма по оновленню парку комбайнів, і в планах ―закуповувати по 10 нових одиниць щорічно, виводячи при цьому з експлуатації старі.

На 2018 рік інвестиції на оновлення парку техніки складуть $10,8 млн, на 2019 ―$12,9 млн, на 2020 ―$12,8 млн.

Загальна сума інвестицій в наступному році збережеться на рівні 2017 року ―$15 млн.

Крім того, гендиректор Саймон Чернявський відзначив, що компанія зосереджена на збільшенні ефективності виробництва за рахунок автоматизації процесів та контролю витрат, впроваджуючи систему «Планшет агронома», систему автоматизованого списання паливно-мастильних матеріалів та інших, контролю перевезень врожаю і так далі. Також компанія впроваджує систему відстеження вегетації на полях за допомогою БПЛА.

Чернявський повідомив, що серед планів ― створення центру технологічної і наукової експертизи.

За словами Григорова, це буде окремий напрямок в рамках виробничого департаменту, і його робота буде сконцентрована на експертизі в рослинництві ― оцінка впливу якості ЗЗР, добрив, аналіз врожайності за підсумками сезону з урахуванням культур-попередників, методології сівби і так далі. В результаті агрономи будуть отримувати рекомендації щодо збільшення врожайності або скорочення собівартості.

Мрія_Агрохолдинг Mriya_Agro_Holding новини_Мрія_Агрохолдинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі