У ПриватБанку визначили кращих маленьких художників

У ПриватБанку визначили кращих маленьких художників, Григорій Андрощук

В передсвятковий період на відділенні ПриватБанку №17 у Тернополі пройшов конкурс дитячого малюнку “ПриватБанк здійснює мрії”. Захід став результатом спільної ініціативи ПриватБанку та дирекції загальноосвітньої школи №23 в рамках співпраці по програмі ЮніорБанку.

За час, доки тривав конкурс, участь у ньому взяло близько 50 дітей. Усі малюнки вражали своєю щирістю та креативом, несли у собі яскравий настрій та святкові, зимові фарби. За умовами конкурсу журі обирало переможців у двох вікових підгрупах, серед учнів 5-их та 6-их класів. Та дитяча творчість настільки вразила усіх, що залишити когось без нагороди - було не можливо. Відтак усі учасники отримали солодкі подарунки та призи від БізнесШколи ПриватБанку. Не обійшлось і без індивідуальних відзнак. Так переможцями у своїх вікових категоріях стали Стадник Аня та Прокопишин Діана, учениці 5-го та 6-го класу відповідно. Нагородою для переможців стали сертифікати на відвідування будь-якого фільму чи мультику у кінотеатрі Cinema City.

“Щиро дякуємо усім діткам за участь у конкурсі. Дякуємо за Ваші щирі листи, креативні, душевні малюнки. З малюнків ми зробили своєрідну галерею, щоб потішити себе та відвідувачів нашого банківського відділення, – каже керівник відділення ПриватБанку Анастасія Малько”.

Хочеться зазначити, що усі учасники конкурсу стали власниками Картки ЮНІОРА. Для отримання картки та запрошення, кожній дитині достатньо звернутись у відділення банку разом з одним з батьків та обов'язково мати з собою свідоцтво про народження.

У ПриватБанку визначили кращих маленьких художників, фото-1
Приватбанк художники конкурс малюнок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі