Приваблива пропозиція для бізнесу

У місті Тернополі в прицентральній частині міста на вул.Гайовій продається сучасний аптечний склад нового покоління. Даний об'єкт найбільш придатний для відкриття логістичного центру в будь-якій сфері діяльності, а, враховуючи, що місто Тернопіль фактично центр західного регіону, то створення спеціалізованого логістичного центру вирішить проблему доставки вантажів від постачальника до споживача в найкоротші терміни і з найменшими фінансовими витратами.

Ексклюзивне право на продаж цього об'єкта має АН " Яворина" на сайті якої http://yavoryna.te.ua/obyekt/219 вказано, що загальна площа складу становить 2264,0 кв.м. і розташований на ділянці площею 0,53 га.

Технічний стан об'єкта відповідає усім вимогам та стандартам. Територія огороджена, асфальтована, впорядкована. Окрім використання під логістичний центр, це приміщення підходить  для відкриття автотранспортного, виробничо-складського підприємства, тощо

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!