Як зробити димний кальян вдома

Густий, ароматний дим з насиченим смаком - ідеал, до якого прагнуть всі кальянщики. І цих показників просто неможливо досягти, без поєднання 3х основних складових:

  • якісний тютюн;
  • функціональний кальян;
  • спосіб забивання (приготування).

Сьогодні виробники з усього світу працюють над смаками тютюну, кальянщики відкривають нові методи приготування, а виробництво кальянів намагається спорудити курильні апарати з високими технічними показниками. Який же купити кальян? Список розробників рясніє яскравими іменами: німецькі Amy Deluxe і Емі Старс, Kaya, єгипетський кальян Khalil Mamoon, українські кальяни Embery, Karma, російські Maklaud і MattPear, польські Wookah. Ці, а також багато інших наргиле від перевірених виробників ви зможете знайти на сайті магазину кальянів Smoky Panda.

магазин кальянов

Специфіка приготування гарного кальяну

Як зробити кальянний дим густим і ароматним? Кілька хитрощів, за допомогою яких можна домогтися гарного результату з першої спроби:

1. Для гарного прогріву тютюну і розкриття його смакової палітри, варто завчасно вибрати гарну чашу для кальяну. Оптимальним варіантом стане глина або силікон.

2. Фольга або калауд? Якщо ви новачок в справі, краще відразу купити спеціальний контролер спека - Kaloud Lotus. З ним ви значно спростите приготування, так як не потрібно фіксувати фольгу, проробляти дірочки в ній.

3. Величезне значення має і якість тютюну.

4. Наливайте правильну кількість води (рідини) в колбу, це важливо. Для кращого охолодження можете також додати в колбу кубики льоду.

5. Забивання тютюну. Щільна, пухка, упереміш і секторами. Якщо хочете отримати на виході густі клуби диму, розпушите тютюн, щоб якомога більша площа поверхні взаємодіяла з гарячим повітрям. За рахунок чого і збільшується кількість диму.

Вище вказані, мабуть, головні аспекти, які слід знати всім любителям курильних апаратів. Хоча, промоніторивши соцмережі і блоги, ви зможете знайти багато корисної інформації і цікавих відеороликів.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!