У ТНЕУ підписано Меморандум про співпрацю з Естонською бізнес-школою

Цього тижня у Тернопільському національному економічному університеті з робочим візитом перебували науковці Естонської бізнес-школи. Ректор ЕБШ, доктор, професор Арно Алман, доктор, професор Олав Аарна і Март Кікас взяли участь в урочистостях з нагоди першого випуску магістерської програми «Бізнес-інновації» Тернопільської бізнес-школи.

У рамках програми перебування естонської делегації у закладі вищої освіти відбулося підсипання Меморандуму про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом та Естонською бізнес-школою. Меморандум укладено з метою сприяння розвитку підприємницьких компетентностей студентів різних спеціальностей шляхом спільної діяльності в межах Центру розвитку підприємницьких компетентностей і бізнес-освіти, створеного в Тернопільській бізнес-школі у співпраці з Естонською бізнес-школою за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії. Партнери розвиватимуть співпрацю в контексті одного з завдань Центру – впроваджувати актуальні методи та форми викладання підприємництва та бізнесу в університетах України.

Партнери у своїй діяльності орієнтовані на реалізацію ключової мети проекту – підготовки тренерів з розвитку підприємницької компетентності серед студентів, які пройшли навчання й отримали відповідний сертифікат, що підтверджує уміння поширювати набуті знання та досвід серед молоді, сприяти формуванню в них підприємницької компетентності.

Меморандум підписали ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Крисоватий і ректор Естонської бізнес-школи Арно Алман.

Також під час перебування іноземних партнерів у ТНЕУ відбулося засідання вченої ради, рішенням якої доктору, професору Естонської бізнес-школи Олаву Аарні присвоєно почесне звання «Почесний професор університету» за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки закладу вищої освіти, примноження інтелектуального потенціалу України, зміцнення авторитету Тернопільського національного економічного університету на міжнародній арені.

ТНЕУ Тернопіль ТНЕУ Тернопіль ТНЕУ Тернопіль ТНЕУ Тернопіль
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!