Найменше себе вважають патріотами прихильники УДАРу і «Україна-Вперед!»

Політичні лідерські проекти типу «Удар» Віталія Кличка чи «Україна-Вперед» Наталії Королевської є класичними без ідеологічними партіями, які прагнуть викорінити із свідомості українців національні цінності, замінивши їх космополітичними ідеями.

Так кандидат від Тернополя Тарас Пастух прокоментував результати соціологічного дослідження групи «Рейтинг», відповідно до якого найменше себе вважають патріотами України прихильники УДАРу та партії «Україна - Вперед!».

«Я поважаю Віталія Кличка як боксера, але мені важко сприймати його як українського політика, після того, коли він назвавдурницями питання що стосуються УПА. Такі політичні партії, навіть якщо вони декларують власну опозиційність, але не мають патріотичної складової, несуть не меншу загрозу для України, ніж Партія регіонів чи КПУ», - підсумував Тарас Пастух.

Нагадаємо, згідно дослідження оприлюдненого соціологічної служби «Рейтинг» найменше себе вважають патріотами прихильники УДАРу і партії Наталії Королевської «Україна-Вперед!».

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!