Тарас Пастух: «Деякі кандидати у народні депутати балотуються, щоб отримувати максимальну пенсію»

Кандидат у народні депутати України має виборювати прихильність виборців не лише передвиборчими обіцянками, але й звітуючи, що вони вже зробили для народу, для конкретних громад у свої 40, 50 чи 60 років.

З такою заявою виступив кандидат у народні депутати від Тернополя Тарас Пастух, відповідаючи на запитання журналіста як виборцю зробити вірний вибір, зважаючи на велику кількість передвиборчих обіцянок.

«Кандидати повинні не лише обіцяли, а й сказали виборцю, що вони вже зробили, чим заслужили право бути обраним представником Тернополя у Верховній Раді. Якщо кандидат працює у сфері бізнесу, він має прозвітуватися скільки він створив робочих місць, скільки сплатив податків. Якщо кандидат працював у сфері державного управління, він має розказати, скільком підприємцям він допоміг, скільки він особисто залучив інвестицій. Якщо кандидат працював у правоохоронних органах, він має донести до виборця, які були реальні справи щодо боротьби з корупцією, скільки було розкрито резонансних кримінальних злочинів», - вважає кандидат у народні депутати від Тернополя.

«Зі свого боку можу прозвітувати, що у 34 роки, я створив підприємство, де за рік часу вдалося подвоїти заробітну плату та вшестеро збільшили відрахування у бюджет. Окрім того вдалося перетворити Опілля на справжній бренд Тернополя, про який згадують кияни чи львів’яни, коли розмовляють про наше місто. Ще раніше, у 29 років я був призначений головою Бучацькою РДА, де за час моєї роботи були проведені капітальні ремонти шкіл, дитячих садочків та медичних закладів. У селі Возилів було відкрито нову школу, яку в січні 2010 році відкрив Президент України. Розширений звіт про результати моєї діяльності кожний тернополянин буде мати змогу прочитати у наших партійних газетах», - зауважив політик.

«Однак, аналізуючи передвиборчу кампанію 13 кандидатів у Верховну Раду від Тернополя, більшість з яких вже перетнули вікову позначку у 50 років, а декілька вже є пенсіонерами, складається враження, що вони балотуються у Верховну Раду, щоб отримати вищий стаж державного службовця і в майбутньому отримувати максимальну пенсію», - підсумував Тарас Пастух.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Новини компаній
17:05, Сьогодні
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!