Іван Заєць закликав підтримати молоде патріотичне покоління політиків

Після проголошення незалежності України необхідно було реалізувати дві речі: політику деколонізації та політику декомунізації. Так вважає Народний депутат України Іван Заєць. На жаль, ні перша, ні друга політика не реалізована аж по сьогоднішній день.

Він каже, що якби в 1991 році вдалося провести люстрацію, антикомуністичне очищення, Україна сьогодні була б далеко попереду, як у політичному, так і в економічному розвитку. Сьогодні ж вся надія на молодих політиків, які можуть і декомунізувати і деколонізувати Україну.

"Покоління молодих політиків, такі як Тарас Пастух, людина енергійна, молода має остаточно утвердити національний тип української державності, захистити українську мову, як єдину державну мову і боротися за права і свободи громадян" - підкреслює Іван Заєць.

І це має бути молодь нової генерації, яка пройшла патріотичне виховання та вишкіл у структурах Пласту, з дитинства виховувалася у патріотичному дусі, наголошує політик.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!