Кровні зв'язки: міфи і правда про плазмоліфтинг

На ринку косметологічних послуг постійно з’являються нові процедури, які за лічені дні справляються з проблемами, які ще вчора вважалися нерозв'язними.

Коли волосся починає випадати, а шкіра – змінюватись на гірше, то зазвичай вважається, що процес цей незворотній. Однак не так давно з'явилася нова унікальна процедура, яка допомагає впоратися з цими та іншими проблемами. Називається вона «ПЛАЗМОЛІФТИНГ» і вже встигла отримати найкращі рекомендації у фахівців. У тому, що ж таке плазмоліфтинг, в яких випадках необхідно вдаватися до цієї процедури і яких результатів варто очікувати, нам допомагає розібратися косметолог МЦ «Оксфорд Медікал» - Пінчук Анна Федорівна.

«Плазмоліфтинг - це інноваційна лікувальна ін'єкційна процедура, що передбачає підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта, - розповідає Анна Федорівна. - Методика плазмоліфтингу застосовується не тільки в косметології (для омолодження шкіри обличчя, зони декольте, шиї), а й в медицині (урології, травматології, гінекології, ортопедії). Дана процедура вважається безпечною і натуральною, тому що в її основі лежить використання крові пацієнта, збагаченої тромбоцитами».

- У чому унікальність цього методу?

- Унікальність плазмоліфтингу полягає в тому, що запускаються природні механізми самовідновлення і регенерації. Жоден препарат за складом і спектром біологічної дії не може конкурувати з плазмою за ступенем ефекту омолодження.

- Чим взагалі корисна плазма крові?

- Плазма являє собою рідку частину крові, основні функції якої - транспортна і поживна. Тромбоцити, що містяться в плазмі, мають тромбоцитарний білковий фактор, що підтримує в шкірі синтез колагену та інших білків. Подібно гормонам, цей фактор має широкий спектр біологічної дії на всі клітини шкіри, капіляри і судини. Крім тромбоцитів плазма містить велику кількість білків, вітамінів, «гормонів молодості» і ферментів, життєво необхідних для підтримки шкіри в «молодому стані».

- Як зрозуміти, що необхідна процедура плазмоліфтингу: треба обов'язково проконсультуватися у косметолога або достатньо власного бажання?

- Я думаю, що пацієнтові самолікуванням займатися і самому собі призначати лікування не варто. Причини випадіння волосся бувають різні, тому консультація косметолога не просто необхідна, а взагалі складає основу даної процедури.

- Як виходить розчин для ін'єкцій?

- За день до здачі біохімічного аналізу крові необхідно виключити з раціону жирні та смажені продукти, а також їжу з великим вмістом консервантів. За 4 години до процедури рекомендується утриматися від їжі і обмежитися рясним питтям.

У нашому медичному центрі вся процедура проходить тільки на сертифікованому обладнанні. Для отримання багатої тромбоцитами плазми (БаТП), призначеної для підшкірних і внутрішньошкірних ін'єкцій, здійснюється забір крові у пацієнта в спеціальну пробірку для плазмоліфтингу. Процедура абсолютно безпечна і не викликає сильних больових відчуттів - по суті, забір крові аналогічний до взяття звичайного внутрішньовенного аналізу.

На наступному етапі кров очищається і поміщається в спеціальну центрифугу, де і розділяється на три фракції: бідна тромбоцитами плазма (БіТП), багата тромбоцитами плазма (БаТП) і еритроцити. Вибирається фракція, найбільш збагачена активованими тромбоцитами (БаТП). Особливістю технології є можливість отримання плазми з концентрацією тромбоцитів до 950-1200 тисяч клітин на 1 мл плазми при кімнатній температурі. Процес отримання БаТП автоматизований і займає близько 15 хвилин.

- Коли настає видимий ефект?

- Зміни стають помітні вже після першої процедури, але для отримання ефекту вибіленої гладкої шкіри рекомендується пройти 2-3 процедури протягом року з проміжками в 6 місяців. Результатом є природне омолодження шкіри - підвищення пружності, усунення синців під очима, складок і зморшок, включаючи «сітчасті» зморшки, а також уповільнення старіння шкіри, нормалізація її вологості і поліпшення кольору обличчя. За зовнішніми проявами результати процедури аналогічні поверхневому хірургічному ліфтингу обличчя, але перевагою є повна відсутність операційного втручання. Одним з помітних результатів процедури є «порцелянова шкіра» - гладка, бархатиста, наче сяє зсередини. Ефект залежить від стану шкіри, віку пацієнта та інших факторів, але в цілому результат може зберігатися протягом 1-1,5 року.

- Які показання та протипоказання до процедури?

- Процедуру можна проходити людям в будь-якому віці, коли стають помітні вікові зміни шкіри обличчя і з'являються косметичні дефекти. Зазвичай перші ознаки старіння шкіри починають проявлятися після 30-35 років.

- Який алгоритм процедури?

- Процедура плазмоліфтингу комфортна і не вимагає відновного періоду. Тут важливе грамотне приготування і введення отриманого препарату. Тромбоцити, зосереджені в плазмі, вкрай нестійкі. Для приготування «працюючого» препарату необхідне якісне лабораторне обладнання і грамотно підготовлені фахівці.

Ефект від процедури безпосередньо залежатиме від того, як медсестра зробила забір крові, лаборант приготував препарат, а лікар згодом його ввів. Порушення будь-якого з цих етапів може знизити ефект від процедури. У нашому медичному центрі препарат готується за стандартом GLP, прийнятому за основу в усьому світі, що гарантує пацієнтові безпеку і ефективність. Неможливо приготувати такий препарат в умовах салону краси або маленького кабінету.

Отриманий препарат лікар вводить в шкіру пацієнта на певну глибину за допомогою спеціальної техніки, що дозволяє створити максимальну концентрацію біологічного субстрату в шкірі. Після процедури пацієнт відчуває легкий натяг за рахунок високої концентрації білків, які активно притягують велику кількість води. Зморшки розгладжуються буквально на очах!

- Коли ця процедура є рекомендованою?

- Процедура рекомендована в таких випадках:

  • вікові зміни в волокнах сполучних тканин шкіри (еластоз);
  • знижений тургор шкіри;
  • сухість та лущення;
  • поява перших дрібних зморшок;
  • початкові прояви птозу тканин обличчя і шиї;
  • утворенню розтяжок шкіри внаслідок різкої втрати ваги;
  • сильне опромінення шкіри ультрафіолетом;
  • реабілітація шкіри після пілінгу (лазерного або хімічного);
  • запалення сальних залоз (акне);
  • випадання волосся.

  Якщо Ви ще й досі сумніваєтесь, то запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до косметолога в медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль». 

+38068-752-52-52
 (0352)52-52-52
 м. Тернопіль, вул. С. Качали,5
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ

Онлайн запис на прийом на сайті⤵ 

https://ternopil.oxford-med.com.ua/

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!