Андрій Грицишин: «Самопоміч» за безпечний міський простір

Безпечний міський простір та вишуканий візуальний стиль – питання, які фракція «Самопомочі» підняла на засіданні Тернопільської міської Ради у п’ятницю 16 березня.

Міське середовище досить складне за своєю структурою. У ньому багато матеріальних елементів: вивіски , стоянки , фасади житлових будинків та підприємств, закладів дозвілля . Коли ці речі невпорядковані, то з’являється хаос, який погіршує комфорт мешканців . Якщо ж мова ведеться про такі криміногенно небезпечні речі як гральні автомати, то невпорядкування їх роботи загрожує здоров’ю та життю містян.

За запитом голови фракції «Самопомочі» Андрія Грицишина Тернопільська міська рада прийняла рішення про перевірку діяльності гральних закладів міста і обмеження часу їх роботи з 9 до 22 години.

«До мене звернулися мешканці будинку за адресою вул.Лесі Українки , 39. У їх будинку знаходиться п’ ять залів грального бізнесу, які порушують правила дотримання тиші в нічний час. Перевірка їх діяльності має бути взята на особистий контроль н ачальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола. У свою чергу, міська рада має розробити проект рішення, яке б не допускало розміщення таких закладів біля шкіл, дитячих майданчиків та у спальних районах міста», - зазначив Андрій Грицишин.

Його колега по фракції Назарій Зелінка ініціював прийняття рішення про створення робочої групи зі спеціалістів у сфері архітектури та реклами, громадських активістів і підприємців з метою розробки стандартів розміщення вивісок і реклами у центральній частині міста та оновлення Правил благоустрою м.Тернополя в частині розміщення вивісок і реклами. Консультувати проект зголосилася коаліція громадських організацій «Тернопільський Центр Реформ».

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!