Злочином головного комуніста Петра Симоненка займатиметься Генеральна прокуратура

Тарас Пастух отримав відповідь від Служби безпеки України, на свій лист про порушення народним депутатом України Петром Симоненком статей 109, 161 та 338 Кримінального кодексу України.

"Враховуючи особливий статус Народного депутата Петра Симоненка, порушеннями законодавства з його боку повинна займатися прокуратура, всі матеріали направлено до Генеральної прокуратури України", - йдеться у відповіді СБУ.

"Таким чином, ми очікуємо подання Генерального прокурора у Верховну раду на зняття з комуніста Симоненка депутатської недоторканості та згоду Парламенту на притягення його до кримінальної відповідальності, - заявив ініціатор звернення Тарас Пастух.

Нагадаємо, що 9 серпня 2012 року лідер комуністів Петро Симоненко образливо висловлювався про національні символи України, чим порушив низку статей Кримінального кодексу України. Депутат обласної ради Тарас Пастух звернувся з цього приводу до Служби безпеки України.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!