Володимир Гульовський: «Вчителя треба цінувати»

Безгрошів’я, неоплачувані відпустки, залякування, примус вступати у провладну партію, скорочення предметів, закриття шкіл – все це далеко не додає настрою освітянам Тернопільщини напередодні свого професійного свята.

Аби змінити ситуацію на краще і повернути оптимізм вчителям нашого краю, насамперед потрібно усунути чинну владу і змінити підходи в державній політиці, переконаний депутат обласної ради, кандидат в народні депутати від об’єднання патріотичних партій «Наша Україна» Володимир Гульовський.

«Насамперед потрібно відправити у відставку міністра освіти, бо псевдореформи, якими займається Табачник, не вирішують жодних проблем освітян, а навпаки, створюють додаткові. Дмитро Табачник своєю політикою нищить галузь та інтелектуальний потенціал нації, докладаючи при цьому максимум зусиль для того, щоб серед вчителів не було думаючих людей, особистостей, які мають власну точку зору. Освітянам, та й загалом держслужбовцям, створюють такі умови, щоб вони думали лише про виживання», – каже Володимир Гульовський.

Тоді як у цивілізованих державах вчителі – це люди, яких цінують, адже вони відіграють дуже важливу роль. Саме освітяни здійснюють виховання підростаючого покоління, формують патріотів свого краю, закладають фундамент майбутньої держави.

«Ми ж впродовж 21 року перебуваємо в стані реформування освіти. Але чи щось покращилося за цей час для вчителів? Рівень їх забезпечення тільки щороку зменшується. Виділення квартир, ті пільги та виплати, які гарантуються різними законодавчими актами, – все це лиш на папері. Молодий спеціаліст не має можливості працювати, бо якщо він придбає фахову літературу, то на харчування і комунальні послуги йому грошей вже може не залишитися. Зарплати зростають тільки в керівників виконавчих органів влади та в силовиків, тоді як освітяни, медики, держслужбовці отримують мізер. А часом і того не отримують. Для зміни ситуації потрібно не так вже й багато – обрати до парламенту справжніх патріотів. Лише голосуючи за націонал-демократичну силу люди можуть розраховувати на якісь зміни на краще. Вже всім очевидно, що злочинний уряд Азарова необхідно міняти, а після цього здійснювати справжні реформи», – підкреслює Володимир Гульовський.

Він також наголосив на недопустимості масового закриття шкіл.

«Влада закриває їх під приводом реформування. Ми ж з однодумцями робитимемо все для того, щоб кількість шкіл не зменшувалася. Бо село живе доти, доки в ньому діє школа. Нехай хоча б початкова. Я побачив, що в нас на окрузі є школи, в яких навчається небагато дітей, але їх можна пристосувати для шкіл-садків, і там би могли виховуватися і дошкільнята», – пропонує один із варіантів вирішення проблеми Володимир Гульовський.

З нагоди професійного свята вчителів депутат побажав своїм нещодавнім колегам міцного здоров’я, витримки та віри у краще майбутнє.

«Також хочу побажати вдячних учнів, поваги від оточуючих і головне – не розчаровуватися. Запевняю, зміни на краще цілком реальні, для цього нашим краянам просто необхідно зробити усвідомлений вибір», – сказав Володимир Гульовський.  

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!