Юрій Олійник: «25 жовтня ми матимемо підстави святкувати Європейський день громадянського права»

Громада повинна згуртуватися навколо захисту власних інтересів, інтересів Тернополя  і почати діалог з потенційними народними депутатами, висунути свої вимоги, запропонувати механізм контролю тощо. Про це на одній із зустрічей сказав кандидат у депутати Верховної Ради Юрій ОЛІЙНИК.

— Я ініціюватиму підписання Договору про співпрацю Тернопільської громади та потенційного депутатського корпусу Тернополя, — підкреслив Юрій ОЛІЙНИК. — Громада зобов‘язуються підтримувати мову, реформи, депутатів у разі утисків влади (шляхом мирних зібрань), а  депутати, в свою чергу, беруть на себе зобов‘язання забезпечити громадянам достойні пенсії та рівень зарплати, будувати доброякісні дороги та необхідну інфраструктуру, здійснювати реформи не заради реформ, а заради добробуту людей, рідного міста, України.

Як наголосив Юрій ОЛІЙНИК, він переконаний, що саме за таких умов, через незначний проміжок часу ми матимемо всі підстави святкувати 25 жовтня — Європейський день громадянського права.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!