Перші успіхи АКАДЕМІЇ СТИЛЮ ТА МОДИ ЕМІЛІЇ МОНАСТИРСЬКОЇ

Восени 2017 року в Тернополі відкрився унікальний освітній проект – ПЕРША АКАДЕМІЯ СТИЛЮ ТА МОДИ ЕМІЛІЇ МОНАСТИРСЬКОЇ. За такий невеликий проміжок часу Академія зуміла залучити до навчання понад 100 студентів, сформувати професійний колектив викладачів та прийняти участь у кількох соціально-культурних проектах.

На даний момент Академія працює з студентами в чотирьох вікових категоріях: молодші групи – дітки віком 5-6 років та 7-10 років, старша група – 11-16 років та експрес курс для повнолітніх моделей, які планують працювати за кордоном. Молодша група проходить навчання за базовою програмою, яка охоплює 9 предметів, а саме: акторська майстерність сценічна мова, стилістика, дефіле, фотопозування, хореографія, психологія, етикет та дитячий менеджмент. Старша група, окрім базової програми, вивчає ще 4 предмети – косметологію, дієтологію, візаж та теорію модельного бізнесу. Повнолітні учасники проекту, які налаштовані на кар ’ єру моделей за кордоном, працюють над портфоліо та отримують практичні знання з моделінгу. Окрім, вивчення вище перелічених предметів, студенти отримують практичний досвід: приймають участь в зйомках телепередач, публікуються в глянцевих виданнях, співпрацюють з модними бутіками, долучаються до національних конкурсів та організовують власні івенти.

Педагогічний склад Академії стилю та моди по-справжньому захоплює. Дванадцять висококваліфікованих спеціалістів, серед яких немало гучних імен: Тетяна Пискливець, багатьом відома під псевдонімом Таточка Чехова – лікар-дієтолог, завідувач поліклініки другої лікарні міста Тернополя, донедавна – головний спеціаліст відділу охорони та медичного забезпечення Тернопільської міської ради; Оксана Корзун-Омеляш – викладач сценічної мови, ведуча, співачка та громадський діяч; Діана Парфутко – професійний хореограф з 13-річним досвідом, працювала в шоу-балеті в Китаї, знімалася в рекламних кампаніях американських та китайських брендів; Ірина Різник – лікар дерматовенеролог-косметолог, з 9-річним досвідом у галузі дерматокосметології; Тетяна Кошильовська – актриса лялькового театру, приватний стиліст та викладач; викладачі дефіле – Оксана Побережна і Олена Карабанник; викладачі акторської майстерності - Соломія Вершигора та Христина Гуменюк; спеціалісти у галузі психології – Марія Хомів і Оксана Шлюсар; Надія Ляхович – модний візажист.

Згодом в Академії відкриється новий курс навчання для дорослих леді, покликаний надихати наших чарівних жінок на позитивні зміни. Програма курсу спрямована на вивчення бізнес етикету, стилю, косметології, теорії мистецтва та літератури.

АКАДЕМІЯ СТИЛЮ ТА МОДИ ЕМІЛІЇ МОНАСТИРСЬКОЇ – це повноцінна навчальна платформа з унікальною програмою та методикою викладання, де викладачі не просто діляться теоретичним матеріалом, а допомагають розкритися студентові, повірити в свої сили і відкритися новим можливостям, стати кращим.

Більш детальнішу інформацію про Академію Ви можете отримати, безпосередньо, в офісі, що за адресою: м. Тернопіль вул. Медова 12а (2поверх), або за тел.: 067352 5573, 068712 65 50

Завітайте на сторінки Академії в соціальних мережах:

https://goo.gl/5MW1nu

https://goo.gl/vbPTUS

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!