“CANADEM” зацікавилися ходом виборів в Тернополі

Кандидат в народні депутати від міста Тернополя Тарас Пастух зустрівся з офіційними спостерігачами від міжнародної неурядової організації “CANADEM” Робертом Хендерсоном та Тамарою Болотенко. Гості ставили питання, які стосуються рівності ведення передвиборчої кампанії та демократичності політичних процесів в Україні.

Зокрема, питання стосувалися наявності тиску з боку влади, рівності та безперешкодності доступу до ЗМІ, використання адмінресурсу, джерела походження коштів для ведення кампанії, методи її ведення, розпитували, чи є якісь перешкоди чи труднощі.

Тарас Пастух поділився зі спостерігачами своїм баченням політичної ситуації в нашій державі та в Тернополі зокрема. Політик наголосив, що порушення з використанням адмінресурсу є навіть від тих кандидатів, які називають себе представниками об’єднаної опозиції та критикують державну владу у використанні адміністративного ресурсу. Як приклад, Тарас Пастух навів розклеєні листівки у громадському транспорті від імені голови обласної ради свободівця Олексія Кайди.

«Тут взагалі йдеться про декілька порушень: і використання адмінресурсу, адже міський голова є однопартійцем пана Кайди і порушення правил агітації, яка заборонена в транспорті», - наголошує Тарас Пастух.

Спостерігачі, в свою чергу, запропонували запрошувати їх на заходи та інформувати про порушення законодавства.

Тарас Пастух висловив вдячність за підтримку міжнародними організаціями демократії в Україні та запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб вибори відбулися без порушень та пообіцяв всіляку підтримку діяльності спостерігачів на цих парламентських виборах.

«Ми вже не допустили несправедливого розподілу членів ДВК та фальшування документів з цього приводу, тому ми впевнені, що принаймні з цим питанням порушень вже не виникне», - запевнив Тарас Пастух.

Нагадаємо, що Канада з метою підтримки демократії надсилає в Україну півтисячі спостерігачів за виборами в усі регіони нашої країни. Канадська місія є незалежною, основне її завдання – спостерігати за відповідністю виборчого процесу до законів України і міжнародних стандартів.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!