Юрій Олійник ініціює об’єднання

Тільки об’єднавши зусилля громади й депутатів можна ефективно працювати заради Тернополя й області. Про це Юрій ОЛІЙНИК сказав на тест-драйві тернопільської молоді.

— Навіть тепер, коли наш край перебуває у скрутному становищі, — на 80 відсотків Тернопілля дотаційне, не вистачає коштів на зарплату бюджетникам, є загроза розформування області — тернопільські політики та державні діячі не здатні об‘єднати зусилля та разом витягнути регіон із депресивного стану. Чому? Через те, що, не залежно від того, до якої партії належать, ставлять на перше місце не інтереси громади, а партійні інтереси.  .За словами Юрія ОЛІЙНИКА, в цьому році, коли до парламенту мають можливість зайти представники народу, а не партій — мажоритарники, в нас з‘явиться шанс змінити ситуацію  на краще.

Уже тепер я ініціюватиму утворення депутатської групи в парламенті від Тернополя, незважаючи на партійність, заради лобіювання інтересів громади нашого міста Тернополя. Об’єднання можна назвати «Краяни». Якщо не ми, то хто подбає за наш край? Заради Тернополя, заради нашого краю спільною консолідованою діяльністю ми гарантовано досягнемо успіху, — переконаний Юрій ОЛІЙНИК.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!