Сценарій для України від Володимира Гульовського

Депутат обласної ради Володимир Гульовський уже проявив себе у політиці (при цьому весь час залишаючись членом однієї націонал-патріотичної партії), продемонстрував конкретні результати роботи на керівних посадах в області, також заявив про себе і в підприємництві, відродивши з командою молодих однодумців завод «Опілля», який перебував у передбанкрутному стані.

Бажання жити в цивілізованій демократичній заможній державі, де діють однакові для всіх закони та правила, спонукали його балотувати в парламент. Іде він туди з чіткою програмою, ключові засади якої оприлюднює нижче.

 Подолання безробіття, економічний прорив

– Відсутність роботи та низькі зарплати є однією з найбільших проблем, – каже Володимир Гульовський. – Чимало наших краян в пошуках кращої долі поїхали на закордонні заробітки, серед них – і обдаровані фахівці, які зараз працюють на економіку інших держав. Інші люди з безвиході депресію пробують побороти з допомогою алкоголю. Через все це руйнуються сім’ї.

Тому ключовим питанням є створення законодавчих умов для залучення в область інвестицій через надання Тернопільщині статусу території пріоритетного розвитку. Важливим аспектом в подоланні безробіття також буде робота над зменшенням податкового тиску на малий та середній бізнес, надання підприємцям доступних кредитів та податкових канікул, гарантованість першого робочого місця випускникам.  

Також нові робочі місця забезпечить розвиток туризму, який має не на словах, а на ділі стати одним із економічних пріоритетів області.

Завдяки приходу інвесторів та припливу туристів зростатимуть надходження до місцевих бюджетів, що дасть можливість покращити стан комунального господарства та матеріальну забезпеченість закладів соціальної сфери.

Окремий напрямок, який потребує законодавчого врегулювання, – забезпечення енергетичної незалежності України. Цього можна досягти зокрема завдяки розробці значних за обсягом родовищ сланцевого газу, а також впровадженню новітніх технологій.

 Справедлива влада – заможне суспільство

 – Неприйнятною є ситуація, коли владна верхівка отримує мегазарплати і користується численними пільгами, а більшість українців ледве зводять кінці з кінцями. Тому одним із своїх завдань бачу насамперед скасування пільг для високопосадовців.

Законодавча заборона на користування офшорними рахунками змусить олігархів платити реальні податки, наразі ж податки у повному обсязі чомусь сплачують лише представники середнього та малого бізнесу. Наповнення бюджету також забезпечить ліквідація тіньових схем та припинення розкрадання державного бюджету кількома сімейними кланами.

Дані зміни в економіці створять передумови для збільшення зарплат, а також прийняття справедливого пенсійного законодавства із встановленням справедливого співвідношення між мінімальними і максимальними пенсіями.

Зрозуміло, що для впровадження цих змін та викорінення корупції у владних структурах необхідно буде провести реформування правоохоронної та судової системи. Що це можливо зробити у стислі терміни демонструє досвід Грузії.

Повернути довіру до українського суду можливо шляхом узаконення виборності суддів, а не їх призначення, впровадження інституції суду присяжних.

 Формування нації патріотів – запорука добробуту

 – Зміни в економіці будуть маловартісні, якщо не супроводжуватимуться утвердженням демократичних цінностей, розвитком духовності та чіткої політики, спрямованої на відстоюванні національних інтересів.

Своїм завданням як парламентаря бачу захист культурно-духовного та інформаційного простору нашої держави, скасування псевдореформ в освіті та скандального нелегітимного мовного закону, припинення сіяння ворожнечі між Сходом і Заходом України, адже тільки спільні цілі і спільна праця над їх досягнення зроблять націю сильнішою.

Належне поширення правдивої інформації про сталінський режим, репресії та визвольну боротьбу стануть передумовами встановлення історичної справедливості щодо вояків ОУН-УПА, повернення почесних звань істинним героям нації, таким як Степан Бандера та Роман Шухевич, законодавчої заборони комуністичної ідеології та проведення люстрації. Адже саме те, що чимало представників радянської партійної номенклатури досі залишається при владі в Україні і створює проблеми в державі. Саме завдяки цим людям  знову виразнішим стає проросійський вектор в зовнішній і внутрішній політиці, що несе загрозу втрати держави. Не допустити цього вважаю теж одним із головних своїх завдань.

Переконаний: лише молоді порядні патріоти здатні забезпечити зміни на краще у нашій державі!

Вірю: мої земляки зроблять правильний вибір!

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!