• Головна
  • Чи потрібно проваджувати довідку про психічний і фізичний стан здоров’я депутатів?
21:30, 1 листопада 2012 р.

Чи потрібно проваджувати довідку про психічний і фізичний стан здоров’я депутатів?

Психіатри застерігають, що, судячи з нової розстановки політичних сил, нова Рада дуже ризикує перетворитися на поле бою. Результати останнього голосування людей медики тлумачать, як прагнення українців до змін. Так прокоментував виборчі симпатії українців голова Асоціації психіатрів України Семен Глузман.

 Зокрема, психіатри прогнозували потрапляння у Верховну раду радикальної “Свободи” і комуністів з радянськими гаслами. Це звичайний протест, який хвилями відбувається на підсвідомості людей. Оскільки графи “проти всіх” не було, чимало виборців саме так висловили своє ставлення до дійсності. “Це таке натуральне нормальне хитання маятника. Це неусвідомлений протест. Люди радикально налаштовані. Чим небезпечний радикалізм? Вони дають прості відповіді на складні питання”, – пояснив фахівець повідомляє newsone.com.ua.

Кандидат в народні депутати, завідувач кафедри фізіології Тернопільського медичного університету Степан Вадзюк в інтерв’ю нашому сайту висловив думку про те, що наших громадан має цікавити питання не лише фізичного, а й психічного здоров’я народних депутатів:

“От дитину зараховують в садочок чи в школу, чи вступає людина в навчальний заклад або хоче бути водієм транспорту, – скрізь треба представити довідку. А чому немає таких вимог до депутатів? Якщо подивитися на їхню поведінку в сесійній залі, то до них виникає сумнів щодо їхнього психічного здоров’я. Отже, довідка про психічний і фізичний стан здоров’я депутатів – це перше, що треба впровадити, щоб всі точно знали, що у Верховну Раду йдуть здорові люди, із нормальною психікою, не наркомани, токсикомани тощо. Адже тут люди націлені на серйозну роботу, що вимагає напруженої розумової діяльності!”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...