• Головна
  • Перша перемога тернопільської "Ниви" у сезоні видалася багатою на голи
13:28, 15 серпня 2018 р.

Перша перемога тернопільської "Ниви" у сезоні видалася багатою на голи

12 серпня футбольний клуб "Нива" у 4 турі Другої ліги у домашньому матчі переміг ужгородський "Минай" з рахунком 3:2.

Перша перемога "Ниви" у сезоні видалася багатою на голи та тримала інтригу аж до фінального свистка. Тим не менш, у матчі з "Минаєм" тернополяни заслужили три очки та нарешті потішили уболівальників домашньою вікторією.

Стартові хвилини матчу аж ніяк не натякали на чималу кількість голів. Команди особливо не спішили з атакувальними діями, лише обмінявшись дальніми ударами. Гравець "Миная" пробив набагато вище, а удар Слоневського забрав у руки досвідчений Бабенко.

Вийти вперед "Ниві" вдалося після швидкої атаки. Перехопивши м'яч біля власного штрафного майданчика гості кинули у прорив Литовченка, якому вдалося виграти боротьбу у капітана гостей Допілки та пробити точно у дальній кут — 1:0!

Майже одразу минайці мали хорошу нагоду відігратися. Нападник Гегедош пробивав по вортах з близької відстані, але дива реакції продемонстрував Механів. Щоправда, на цьому дуель Гегедоша та Механіва не завершилася. У середині тайму арбітр призначив пенальті у ворота "Ниви", угледівши порушення правил на Гегедоші. Сам "постраждалий" майстерно реалізував одинадцятиметровий.

Проте одиниці на табло міського стадіону доволі швидко змінилися. Кривий виконав навіс на дальню стійку, звідки Волохатий головою скинув під удар на Олексієнка. Новачок "Ниви" не роздумуючи пробив зльоту і не помилився — м'яч вдруге побував у сітці воріт Бабенка, а Ігор Олексієнко у першому ж офіційному матчі зумів відзначитися.

Кінцівку тайму "Ниві" довелося провести в обороні. Минайці декілька разів гостро загрожували воротам після стандартів. Однак Механів знову й знову демонстрував прекрасні дії у рамці воріт.

По перерві уболівальникам знову довелося понервувати. Закарпатська команда пішла вперед з надіями швидко відігратися. Але хороші спроби у виконанні Гавриленка та Гегедоша завершилися невдачами. Натомість "Ниві" вдалося заспокоїти трибуни у середині тайму, коли Литовченко оформив дубль, замкнувши головою подачу Герта — 3:1.

Зупинятися на досягнутому господарі не збиралися. Вже у наступній атаці міг відзначатися Гатала, який вийшов на заміну. І якби не оборонець, який в останній момент підставив ногу під удар, м'яч міг вчетверте опинятися у сітці воріт "Минаю".

А за п'ять хвилин до завершення основного часу у ворота гостей арбітр призначив пенальті. Литовченка не за правилами зупинили у штрафному майданчику, розсікши голову. До м'яча підійшов Олексієнко, але схибив, влучивши у стійку.

"Валідолу" додав і гол "Минаю" на третій компенсованій хвилині. Провалився лівий фланг оборони тернополян. Механів, який пішов на вихід, зумів відбити перший удар суперника, але Шпак на добиванні забивав вже у пусті ворота.

Відверто кажучи, "Ниві" пощастило у заключних хвилинах, адже на куражі гості пішли здобувати нічию. І якби не Механів, який врятував команду після удару з близької відстані, суперники цілком могли створити футбольне диво. Але добре є те, що добре завершується. Перемогу тернополяни не віддали, набравши перші три очки у сезоні. Так тримати!