• Головна
  • Відеоспостереження від компанії IPnet - запорука безпеки життєвого простору
Новини компаній
09:00, 13 листопада 2018 р.

Відеоспостереження від компанії IPnet - запорука безпеки життєвого простору

Новини компаній

Кожна родина мріє про життя без хвилювань за безпеку та збереження особистого майна. Відеоспостереження від IPnet є запорукою захисту домівок від стороннього проникнення зловмисників, тиші та спокою їхніх мешканців.

Компанія є технологічним лідером та найбільшим оператором на ринку телекомунікацій Києва з 2001 року. Вона пропонує абонентам найсучасніші технологічні рішення, включаючи підключення високошвидкісного інтернету та цифрового телебачення з транслюванням кінофільмів, цікавих шоу та музичних кліпів на 175 каналах.

Безліч позитивних відгуків є достовірною інформацією про надійність, інноваційність послуг компанії IPnet. Оформити заявку на послугу  відеоспостереження через інтернет можна на веб-сторінці сайту. На її вартість впливає кількість встановлених камер, якість зображення та час збереження відео-архіву на захищених хмарних серверах.

Переваги співпраці із компанією IPnet

Співпраця із компанією IPnet має ряд переваг. У їх перелік занесені:

  • швидке підключення камер без монтажу додаткових кабельних систем;

  • зручність використання матеріалів відео-архіву та їхнє надійне зберігання;

  • можливість доступу до камер відеоспостереження для дому із будь-якого місця при наявності мережі;

  • забезпечення високої якості зображення;

  • наявність цілодобової підтримки спеціалістів компанії IPnet, що завжди допоможуть вирішити усі питання, пов’язані із роботою обладнання  та переглядом відео-архіву;

  • можливість налаштування максимально комфортного розкладу відеоспостереження онлайнв автоматичному, ручному режимі, або за часом;

  • відсутність доступу до перегляду архіву для третіх осіб;

  • доступна вартість послуги.

Компанія IPnet надає своїм клієнтам можливість одним рахунком оплачувати послуги високошвидкісного інтернету, цифрового телебачення та відеоспостереження. Така вигідна пропозиція ураховує інтереси звичайних людей із середнім рівнем достатку, та тих замовників, що цінують актуальну вартість заходів, завдяки яким забезпечується надійний захист домівок, та спокій їхнім мешканцям.  

Довіряйте професіоналам та особисто переконайтеся у відмінній якості послуг, що надаються технологічним лідером та найбільшим оператором на ринку телекомунікацій Києва!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...