• Головна
  • Переваги послуг приватного охоронного підприємства
Новини компаній
07:49, 27 липня 2020 р.

Переваги послуг приватного охоронного підприємства

Новини компаній

Сьогодні приватне охоронне підприємство - здатне запропонувати повний комплекс заходів з охорони: охоронні послуги, охорона і використанням технічних засобів. Обидва види охорони в повній мірі дозволяють забезпечити необхідний рівень захисту від злочинної діяльності на об'єкті, що охороняється (офіс, промислові території тощо).

Що являє собою фізична охорона

Фізична охорона об'єктів - запобіжний захід, який покликан припинити дії правопорушників на початковій стадії злочину. Фізична охорона буває двох видів. Перший вид має на увазі охорону об'єктів за допомогою власних сил, другий - з використанням послуг приватних охоронних агентств.

Перший випадок має на увазі найм охоронців в штат компанії. У другому випадку проводиться найм послуг приватного охоронного агенства, з яким укладається договір. Відразу ж слід зазначити переваги частної охорони від власних штатних охоронців:

  • відсутність кадрових питань;
  • охорона здійснюється фахівцями, що пройшли спеціальну професійну підготовку - тобто такий охоронець знає порядок дій практично в будь-якій ситуації;
  • вся матеріальна відповідальність за довірене майно лягати на "плечі" ЧОП.

Безперечний плюси приватних охоронних агентств - це постійний контроль якості роботи кожного співробітника. Охоронці агентства періодично проходять фізичну, теоретичну і спеціальну психологічну підготовку, тим самим постійно удосконалюючи свій професіоналізм і підвищуючи кваліфікацію.

Технічні засоби для охорони об'єктів

Технології безперервно удосконалюються, тому фізична охорона постійно втрачає свою актуальність. Звичайно, це стосується не всіх об'єктів, а в більшості великих промислових об'єктів, розташовані на досить великій за площею території.

Сучасний набір технічних засобів для охорони представлений наступними системами:

  • система обмеження і блокування доступу;
  • система відеоспостереження;
  • охоронні сигналізації;
  • система пультової охорони.

Перевагою охорони об'єктів за допомогою технічних засобів є можливість використовувати всі ці системи як окремо, так і в комплексі.

Якщо охорона об'єкта організована якісно і ефективно, то і рівень безпеки знаходиться на гранично високому рівні - таким чином, бізнес надійно захищений. Модернізація та вдосконалення технічних засобів охорони спрямовані виключно на підвищення надійності і неприступності об'єктів, що знаходяться під охороною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...