Про що розповідають тернопільські бомжі у Києві?

Користувачка соцмережі Вконтакті Crafty Xenophobe на своїй стінці розповіла історію про «вонючого бомжа» з Тернополя, якого вона зустріла у Києві.

За її словами, він спочатку підійшов «стрільнути» цигарку, а тоді розговорився. Виявилося, що він з Тернополя. Попри те, що вигляд у нього був жахливий, дівчина з захопленням і сльозами на очах слухала його неймовірну історію життя.

Чоловік розповів про свою жінку, підлітковий алкоголізм, складну історію життя… Про те, що зараз він живе в Центрі, і що він це любить… Згадував також, що Тернопіль файне місто – найкраще в світі. Що Київ – погане місто, люди там злі, а от у Тернополі – доброзичливі, щирі, добрі. Що Тернопіль – столиця всесвіту…

Дівчина зауважила, шо всю цю жалісливу історію чоловік розповів у… імпровізований мікрофон зі звичайного йоршика для миття унітазів, який вона спочатку «подарувала корішу», бо їм хотілося «на спір щось підрізати», для підняття настрою.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!