• Головна
  • Видалення судин на обличчі лазером
Новини компаній
17:55, 10 грудня 2020 р.

Видалення судин на обличчі лазером

Новини компаній

Функціональні порушення у кровоносній системі підшкірних судин обличчі знайомі багатьом людям, незалежно від віку. Дана проблема проявляється на шкірі у вигляді так званих "судинних зірочок".

Судинна зірочка — це пошкодженні та розширені судини шкіри, які проявляються на обличчі зазвичай червоними, фіолетовими або синіми візерунками. Це не просто естетична проблема. Така патологія спричиняє погіршення живлення шкіри, пришвидшуючи її старіння і може бути сигналом інших захворювань.

Видалення судин на обличчі лазером, фото-1

Причини появи судинних зірочок на обличчі мають різний характер і, як правило, на них впливає декілька факторів: спадкова та/або алергічна схильність, недостатність вітамінів, шкідливі звички, неправильний догляд за шкірою обличчя, вплив клімату, шкода від професійних особливостей, дерматологічні, ендокринологічні хвороби тощо.

У випадку, якщо причини розширення капіляра не загрожують здоров'ю, а несуть лише естетичний дискомфорт, їх можна з легкістю позбутися. Це можливо завдяки сучасному обладнанню лазерної косметології. Центр косметології IDERMIC здійснює видалення судинних зірочок за допомогою апарату Lumenis M22. Ця інноваційна техніка гарантує відмінний результат з усунення судин та інших дерматологічних проблем: без опіків й інших ускладнень, а також без тривалої реабілітації.

Лазерне видалення є необхідним при наявності на шкірі куперозу, розацеа, телеангіектазії, судинної сітки. Звертаємо Вашу увагу, що дана процедура є можливою лише після індивідуальної консультації з лікарем-дерматологом.

Видалення судин на обличчі лазером, фото-2

Видалення судин на обличчі лазером Lumenis M22 проводиться лікарями центру IDERMIC є абсолютно безпечним. Промінь лазеру діє лише на хвору судину, не зачіпаючи прилеглих тканин та капілярів. Від термічних уражень шкіру захищає спеціальний гель, який наноситься на ділянки шкіри перед початком процедури.

Детальніше про видалення судин у Львові: https://idermic.com.ua/service/lazerne-vydalennia-sudyn-u-lvovi/

Для тих, кого турбують нарости на шкірі у вигляді папілом, косметичний центр IDERMIC надає послугу лазерного видалення доброякісних папілом.

Видалення судин на обличчі лазером, фото-3

Папілома — це ураження шкіри та слизових оболонок у вигляді циліндричного наросту, яке спричинене вірусом. На жаль, поки що не існує засобів, які здатні повністю вилікувати вірус папіломи людини. Якщо новоутворення часто травмуються, спричиняють незручності чи впливають на зовнішність, рекомендується видалення папілом.

Важливо! Рішення про видалення папіломи приймає лише лікар після огляду пацієнта, враховуючи особливості утворення, їх кількість, розміри й інші параметри.

У клініці естетичної медицини IDERMIC видалення папілом проводиться у два способи, за умови відсутності у пацієнта протипоказань. Перший спосіб проводиться на сучасному та безпечному лазерному апараті CANDELA CO2RE, який дозволяє безслідно та без жодного дискомфорту позбутися папілом. Другий спосіб — це кріодеструкція. Даний метод знешкоджує вірус папіломи та видаляє новоутворення рідким азотом.

Лазерне видалення папілом — це зручне рішення незручних проблем.

Все, що потрібно знати про видалення папілом у Львові: https://idermic.com.ua/service/vydalennia-papilom-u-lvovi/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...