• Головна
  • Блефаропластика у Львові. Міфи і правда
Новини компаній
11:05, 23 грудня 2020 р.

Блефаропластика у Львові. Міфи і правда

Новини компаній

Корекція повік і зміна форми очей, і все що може блефаропластика у Львові стабільно входять до п'ятірки найбільш затребуваних естетичних маніпуляцій. Чи може блефаропластика повернути погляду відкритість і молодість? Міфи про блефаропластику розвінчує наш експерт Андрій Різник, пластичний хірург Клініки пластичної хірургії на Чорновола , дійсний член ВАПРЕХ.

Найпоширеніший міф в блефаропластиці — що вона може бути безопераційною. Основні показання до блефаропластики - нависаючі повіки і грижі - не можна видалити апаратними методами. Це знають всі хірурги. І косметологи не будуть з цим сперечатися.

Блефаропластика у Львові. Міфи і правда, фото-1

Міф 1. Блефаропластику можна робити лише один раз

Якщо зробити цю операцію в 40 років, то через деякий час потрібно провести її повторно, вважають пацієнти.

Блефаропластику можна виконувати один і більше разів, якщо така є потреба. Після певного часу, наприклад через 10 років, грижі можуть знову з'явитися, бо властивості шкіри повік з часом погіршуються, і операція може бути потрібна знов. У літньому віці блефаропластика теж виконується при відсутності соматичних захворювань, які є протипоказами для цього.

Міф 2. До 40 років краще не робити операцію

Вважається, що 40 років - занадто ранній вік для блефаропластики, і краще скористатися косметичними методами.

Але необхідність в блефаропластиці не завжди викликана віковими змінами. Траплялася блефаропластика у 18-річної пацієнтки через вроджені грижі, які погіршували зовнішній вигляд. Часто до хірургів звертаються і пацієнти зі східним типом обличчя, які бажають виглядати по-європейськи. Для цього типу блефаропластики вік теж не має значення.

Міф 3. Грижі можуть знову з'явитися

Існує думка, що якщо є генетична схильність до утворення мішків під очима, вони можуть знову з'явитися.

Це можливо. Грижа - це, по суті, виступання надлишку параорбітальної клітковини, що оточує очне яблуко в анатомічно слабких зонах. Під час операції ми видаляємо грижу, а сама зона залишається незмінною. Через роки в деяких випадках можливий рецидив, але таке буває рідко.

Міф 4. Краще робити одночасно блефаропластику верхніх і нижніх повік

Омолоджуючий ефект буде яскравіше, якщо виконати операцію відразу і на верхній і на нижній повіці, впевнені деякі.

Це теж невірно. Наприклад, у пацієнта чітко відзначається надлишок шкірної складки верхньої повіки, а нижня при цьому нормальна. У одномоментної операції, звичайно, є свої плюси: всього один раз буде необхідний наркоз і реабілітаційний період теж доведеться пройти лише раз. Але якщо немає приводу, значить, немає і необхідності оперувати верхню і нижню повіку одночасно.

Міф 5. Після операції довго не можна користуватися косметикою

Кажуть, що після блефаропластики довгий час доведеться обходитися без декоративної косметики. Це не вірно. Після зняття швів (на 4-5 день після операції) можна користуватися косметикою,тушшю, тінями. Реабілітація у всіх проходить по-різному, але через 2 тижні після корекції повік набряки і інші пост-явища проходять, і пацієнт повертається до звичного життя. А через 2-3 тижні після блефаропластики на область рубця радять загоюючі мазі.

Міф 6. Форма очей після операції може змінитися

Якщо лікар помилиться і щось піде не так, очі будуть витрішкуваті або ще страшніше, відбудеться виворіт повіки.

На жаль, такі ускладнення іноді зустрічаються, особливо при блефаропластиці нижньої повіки. Це може статися, якщо в гонитві за максимальним ефектом хірург видаляє більше шкіри, ніж треба. Щоб проблем не було, треба уважно обирати і клініку пластичної хірургії у Львові  і не тільки та оперуючого лікаря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...