• Головна
  • «Кава із собою» – вигідний варіант сучасного бізнесу
Новини компаній
15:33, 21 січня

«Кава із собою» – вигідний варіант сучасного бізнесу

Новини компаній

Багато хто з нас сьогодні не проти покинути роботу, що не подобається та нарешті розпочати власний вигідний кавовий бізнес. Проте у пошуках вартих уваги варіантів зайнятості далеко не кожному вдається досягнути успіху. Ось чому ми вирішили вам трохи допомогти та саме зараз хочемо запропонувати усім охочим звернути увагу на варіант заробітку, який саме знаходиться на хвилі своєї популярності. Що це, запитаєте ви? Все досить просто: точки з продажу «кави із собою».

Скептики зараз гарантовано почнуть стверджувати, що такий формат роботи є сезонним. Проте не потрібно їх слухати, оскільки справжні поціновувачі та любителі ароматного напою вживають каву незалежно від сезону та температури повітря за вікном.

Що перш за все необхідно зробити?

«Кава із собою» – вигідний варіант сучасного бізнесу, фото-1

Ітак, перш ніж розпочинати активні дії з відкриття свого власного бізнесу, слід для початку проаналізувати місцевий ринок на якому й буде зосереджено вашу роботу. Зокрема найбільш важливими моментами, на які необхідно звернути увагу є наступні:

  • Відкриття точки із продажу «кави із собою», точно так само як і будь-який інший вид зайнятості, доцільно розпочинати із вивчення рівня конкуренції на ринку, де ви плануєте працювати. Досить добре було б ознайомитися із переліком конкуруючих компаній.
  • Далі необхідно вирішити для себе які із місць вам підійдуть найбільше. Тобто так би мовити орієнтир на цільову аудиторію вашого майбутнього закладу.
  • Також важливо звернути увагу й на те, що саме ваші потенційні конкуренти пропонують своїм клієнтам: перелік напоїв, якісь цікаві акції, смаколики, може у них є якісь фішки, як вони проводять рекламу своїх закладів й таке інше.
  • Після цього варто було б скласти приблизний портрет цільової аудиторії котра підходить для вашого закладу. Не забудьте включити в перелік вік, рід занять та інтереси.

Більшість професіоналів рекомендують передивитися до сфери «кава із собою», що діє за кордоном: цікаві ідеї, інноваційні бізнес моделі і т.д.

Вибір цікавого місця для розташування майбутнього закладу – половина успіху

«Кава із собою» – вигідний варіант сучасного бізнесу, фото-2

Наступним важливим кроком, як ви вже зрозуміли, є саме вибір місця розташування точки із продажу кави. Чудово підійдуть всі ті місця де прохожі люди будуть гарантовано готові придбати у вас смачну та ароматну каву. Зокрема це можуть бути пішохідні переходи, людні зупинки громадського транспорту, станції метро, великі перехрестя, бізнес та торгові центри й т.д.

Далі необхідно попіклуватися про реєстрацію вашого бізнесу. Після цього необхідно закупити все необхідне вам обладнання: кавову машину, апарат для помелу кави, маленький холодильник для зберігання молочної продукції, одноразовий посуд (паперові стаканчики із незвичайним дизайном або брендовою символікою, що гарантовано припаде до душі всім вашим клієнтам).

Крім цього варто потурбуватися про придбання витратних кавових матеріалів: якісна зернова кава, хороша питна вода, завжди свіже молоко, сироп й інші необхідні вам в роботі продукти.

Завершальним етапом стане звичайно ж пошук обслуговуючого персоналу та реклама нового місця. Для початку можна обслуговувати клієнтів своїми власними силами, у майбутньому ж після того як про вас і ваш заклад дізнається більша кількість людей, можна впевнено наймати працівника.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...