• Головна
  • Пружинні матраци – їхні переваги
Новини компаній
17:28, 16 лютого 2021 р.

Пружинні матраци – їхні переваги

Новини компаній

Нам ще з дитинства кажуть про те, що комфортний сон – це запорука здорового життя. Але для комфортного сну потрібні комфортні умови, яких можна досягти, придбавши якісне ліжко і матрац. Сьогодні ми розглянемо переваги пружинних матраців над іншими.

Пружинні матраци – їхні переваги, фото-1

Які бувають пружинні матраци?

Пружинні матраци взагалі мають два види:

  • Матрац з залежним пружинним блоком (матрац «Бонель»). В цьому виді кожна пружина зв’язана з іншою, формуючи цільну конструкцію. Жорсткість в таких матрацах однакова по всьому периметру. Подібні моделі сьогодні не користуються попитом серед покупців й вважаються застарілими.
  • Матрац з незалежним пружинним блоком. Користуються великим попитом серед покупців. В цій конструкції пружини, які зв’язані між собою, знаходяться в окремих чохлах. Завдяки цьому можна домогтися різної жорсткості як всього матрацу, так і окремих зон у ньому. Наприклад, частина в районі попереку може бути більш м’якою, а частина в районі плечей – більш жорсткою. Подібна конструкція добре підтримує хребет, а завдяки пружинам в окремих чохлах у матрацу немає ефекту «хвилі», якщо на матраці знаходиться інша людина.

Звісно, що комфортний сон на подібному матраці безпосередньо залежить від кількості пружин на один квадратний метр. Зазвичай їх 256. І такая кількість підходить для більшості людей, проте чим більше пружин, тим більш якісним будет виріб і тим комфортніше буде на ньому спати. Наприклад, деякі моделі можуть налічувати до 2000 дуже маленьких пружин на один квадратний метр, такі вироби відносяться до елітних, і, звісно, мають високу вартість.

Особливості матраців з незалежним пружинним блоком

Завдяки тому, что в подібних матрацах є можливість підібрати жорсткість особисто для себе, вони мають ряд особливостей:

  • пружині матраци можуть використовуватися людьми похилого віку та людьми з певними захворюваннями (для консультації та правильного підбору жорсткості товару слід проконсультуватися з медичним працівником);
  • виріб може витримувати вагу понад 120 кг;
  • по всьому боковому периметру встановлений жорсткий каркас, який створює додаткову міцність;
  • термін експлуатації знаходиться в межах 10-15 років (за умов правильної екслуатації матрацу та з урахуванням обмежень).

Проте існують і обмеження. Наприклад, матраци з пружинним блоком не варто піддавати високим навантаженням, тобто на них не слід стрибати та бігати, адже через це пружини можуть раніше вийти з належного стану. Саме через це їх не рекомендується купувати для маленьких дітей.

Пружинні матраци – їхні переваги, фото-2

Переваги пружинних матраців

Звісно, що пружинні матраци мають ряд переваг:

  • Ортопедичність. Ортопедичні матраци з пружинним блоком здатні повторювати контури тіла для правильного розподілу навантаження по всій площі виробу. Така властивість сприяє покращенню сну, розслабленню м’язів, а також не перешкоджає правильному кровообігу під час сну.
  • Безшумність. Сучасні пружинні блоки, які знаходяться в чохлах, не дозволяють пружинам тертися одна об одну, що й перешкоджає появі скрипу. До того ж, завдяки правильному розподілу пружин, відсутній ефект «хвилі», якщо друга людина рухається на іншій стороні матрацу.

Недивлячись на достатньо високу вартість виробів, пружинні матраци дійсно мають ряд вагомих переваг. Адже здорових сон – це не те, на чому варто економити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...