Як стати програмістом

Сфера IT зараз вважається однією з найбільш затребуваних, оскільки бізнес в інтернеті процвітає, кожна компанія бажає виділитися та збільшити коло своєї потенційної аудиторії, проте мало хто бажає самостійно займатися розробкою сайтів, програм, мобільних додатків. Краще запросити спеціаліста. Тому у 2021 році, курси програмування стали актуальними як ніколи. Вони дозволяють менш ніж за півроку опанувати базові навички та спробувати свої сили в світі програмування. Однак слід зважати на те, що в сфері ІТ дуже висока конкуренція, яка щороку зростає. Тому компанії беруть на роботу лише якісних спеціалістів. Випускники, які завершили курси, зазвичай в пріоритеті. Тому йдучи на на іт курси ви вже частково збільшуєте свої шанси на те щоб стати програмістом в хорошій компанії.

Як стати програмістом, фото-1

Кому може підійти програмування?

Кожна людина, яка хоч раз задумувалася про те, щоб стати програмістом, точно питала себе: «А з чого саме мені почати?». Це така велика сфера діяльності, новачок ніколи не знає, за що саме йому хапатися. Адже є стільки різних напрямків. Перш за все можна пошукати інформацію в інтернеті та переглянути різні відео на тему того, які мови програмування популярні в даний момент. Далі можна дізнатись про складність даних мов в плані вивчення. Ще один варіант – це пробні безкоштовні заняття. Там є можливість отримати консультацію від викладача і прикинути наскільки даний напрямок вам підходить.

Що повинен знати програміст?

Перш за все – це знання основ і розуміння, що таке програмування. Як вже згадувалось в нашій статті, не забувайте цікавитись актуальними і популярними мовами програмування. Початківцям рекомендується почати з опанування HTML і CSS. Це основи, які дозволять легко зануритись в світ програмування. Далі можна взятись за JavaScript чи Python. Курси програмування дозволяють швидко та якісно опанувати всі основи.

Програміст повинен знати такі основи:

 • швидкий аналіз завдання;
 • навички побудови алгоритмів програми;
 • використання циклічних та умовних конструкцій;
 • робота з подіями та функціями;
 • написання коду;
 • оновлення програм;
 • робота з одновимірними та двовимірними масивами інформації;
 • реалізація веб-сторінок.

Це той мінімум, який на першому етапі повинен вивчити майбутній програміст. Тільки після оволодіння фундаментальними навичками можна починати вивчати мови Java, PHP та інші.

Переваги курсів програмування

Зараз курси програмування затребувані та дуже поширені. Знайти ідеальний денний чи дистанційний формат для навчання можна буквально за 5 хвилин. Спочатку потрібно розібратися, в якій сфері бажаєте працювати. Наприклад, якщо хочеться розробляти мобільні додатки та працювати з популярною операційною системою Android, то можна записатися на курси java. Краще бути вузьким спеціалістом, аніж універсалом, оскільки більш складні проекти вигідніші та покращують навички програміста.

Переваги курсів:

 • швидке опанування сфери IT;
 • вивчення тільки актуальної інформації;
 • комбінація теорії з практикою;
 • співпраця з відомими програмістами та викладачами;
 • отримання сертифікату та можливості стажування чи роботи.

Статистика демонструє феноменальні показники. Зараз проекти частіше отримують ті кандидати, які закінчили курси, оскільки дуже часто навчальні заклади, які проводять курси, мають домовленості з різноманітними компаніями щодо стажування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі