• ФК «Тернопіль» вдома вирвав вольову перемогу у «Реал Фарму»
19:00, 4 травня 2013 р.

ФК «Тернопіль» вдома вирвав вольову перемогу у «Реал Фарму»

Сьогодні футбольний клуб "Тернопіль" у п’ятому турі другої ліги приймав Южненський "Реал Фарм".

Господарі активно розпочали гру і мали кілька непоганих моментів щоб забити гол. Та, як буває у футболі : не забиваєш ти - забивають тобі. На перерву футболісти пішли за рахунку 0:1 на користь гостей. Гол у складі гостей забив Василь Продан.

Початок другого тайму вже був за тернополянами. Вони дуже активно розпочали другу половину матчу, додали у креативних діях на флангах атаки та змогли переламати хід поєдинку.  На повну потужність діла головна ударна сила Тернополя — Богдан Семенець, який прицільним ударом зрівняв рахунок. А згодом активний у цьому матчі Сергій Полянчук красивим ударом вивів тернополян вперед .

Таким чином після п’ятого туру ФК "Тернопіль" зберіг за собою четверту сходинку у турнірній таблиці. А вже наступної неділі, 12 травня на центральному  стадіоні відбудеться тернопільське дербі: ФК "Тернопіль" прийматиме "Ниву". Початок матчу о 18.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію