Виїздний поєдинок для тернопільської «Ниви» став чималим випробовуванням на міцність

Прогнозована нічия у протистоянні черкаського Славутича і тернопільської Ниви таки відбулася. Вчетверте цього сезону команди не можуть визначити сильнішого.

Як і очікувалося, виїздний поєдинок для Ниви був чималим випробовуванням на міцність. Черкаському Славутичу втрачати було нічого, адже у разі програшу команда Сергія Пучкова втрачала б будь-які шанси посісти друге місце. З іншої сторони — це був шанс для Ниви за два тури до завершення чемпіонату зняти всі питання у турнірній таблиці. Але відбувся третій, найбільш очікуваний результат — нічия 1:1.

Перший небезпечний момент у матчі на рахунку півзахисника Ниви Андрія Кікотя, який не реалізував вихід сам-на-сам з кіпером Славутича. Згодом вже господарі спробували організувати наступ на ворота Новака. Але атака у два теми завершилася нічим.

Вже до десятої хвилини гри Ігор Яворський був змушений провести заміну. Футболісти Славутича не жаліли суперника і "зламали" Ігоря Швеця, який отримав серйозну травму. Зазначимо, що з плином часу дії футболістів Славутича по відношенню до гостей ставали ще жорсткішими. До перерви поле покинув і один з лідерів Ниви Ігор Ільків, який теж травмувався. А на завершення футболісти Славутича ще й відкрили рахунок у грі, скориставшись невпевненими діями воротаря Ниви (1:0).

Благо, Ниву пропущений гол не засмутив і "жовто-зелені" знайшли у собі сили відігратися на старті другого тайму. Ігор Мельник після передачі від Василя Товкацького розстріляв ворота черкащан (1:1).

Після цього на полі розпочалося справжнє "місиво". Спочатку у зіткненні розбили голову одному із братів Баранців, а незабаром серйозно міг травмуватися Ігор Мельник у якого прямими ногами в'їхав Олег Тарасенко. За свій грубий фол футболіст Славутича одразу і поплатився, отримавши другу жовту та, відповідно, вилучення.

Останні хвилини матчу пройшли у рівній боротьбі. Нива мала нагоди вирвати таку потрібну перемогу, але могла також пропустити. Але зафіксовано бойову нічию (1:1), яка більше влаштовує Ниву. Таким чином підопічним Ігоря Яворського достатньо буде перемогти Скалу у наступному турі, щоб забезпечити собі друге місце. Завдання не буде надто складним, адже Скала у цьому турі була бита Реал Фармом (3:0).

Славутич – Нива 1:1

Голи: Сергійчук 37 – Мельник 49

Вилучення: О. Тарасенко (Славутич), друга жовта