• Головна
  • Як досягти ефективної самоорганізації?
Новини компаній
12:46, 21 грудня 2021 р.

Як досягти ефективної самоорганізації?

Новини компаній

Планування свого часу необхідне для кожного, незалежно від сфери діяльності, посади, статі та віку. Особливо актуальним є мистецтво самоорганізації в сучасному світі з властивою йому швидкоплинністю та насиченістю подіями. Досвід успішних керівників часто допомагає налагодити систему розпорядження своїм часом за допомогою безлічі технік та допоміжних інструментів. Хоча досить часто подібні засоби не відрізняються загальнодоступністю, все ж таки існує абсолютно простий, знайомий усім і одночасно суперефективний інструмент планування – щоденник.

Є ряд причин купити щоденник 2022 в інтернет-магазині Офісмен:

1. Порівняно зі всілякими гаджетами у щоденника Buromax вічний заряд батареї. Озброївшись цим незамінним інструментом планування, у тривалому відрядженні не доведеться турбуватися про раптове зникнення зв'язку або передчасне розрядження телефону. З датованим щоденником 2022 року робочий розклад завжди буде як на долоні.

2. Вчені стверджують, що писання рукою позитивно впливає на розвиток мозку. Дані, зафіксовані вручну графітовим олівцем, кульковою ручкою або іншим письмовим приладдям на гладких аркушах паперу, засвоюються набагато краще, ніж інформація, надрукована за допомогою клавіатури.

3. Мобільні аксесуари у питанні свободи дій сильно поступаються щоденникам, де в одному робочому полі є можливість об'єднати текст, схеми, таблиці, малюнки та особисті умовні позначення.

4. Вагомим плюсом щоденника є його доступність. Однак продукт завжди залишається лідером серед ділових подарунків, альтернативу якому придумати складно. Велика кількість варіацій гармонійного поєднання функціональних та естетичних властивостей дозволяє зробити ідеальний подарунок для кожного менеджера, керівника або партнера.

Існує дві категорії щоденників – датовані та недатовані. Різниця між ними хоч і не кардинальна, але все ж таки істотна. У зв'язку зі специфікою використання кількість аркушів у датованих щоденників 2022 року становить 336, тоді як недатовані щоденники Buromax мають 288 аркушів. З чим це пов'язано? Справа в тому, що внутрішній паперовий блок датованого щоденника 2022, для уникнення витрат дорогоцінного часу на здійснення запису дат має заздалегідь надруковані числа. Ця безперечна перевага підвищує комфорт ведення справ, не відволікаючись на подібні заняття. Проте далеко не всі можуть оцінити цю перевагу, адже потреба щоденних записів притаманна не всім. У разі непостійної зайнятості ідеальним рішенням буде купити недатований щоденник в інтернет-магазині Офісмен, що вирішить відразу кілька проблем.

  • по-перше, робочий простір зможе використовуватися раціональніше, адже внесення інформації проводитиметься лише за необхідності.

  • по-друге, виріб залишається доречним рік у рік, не втрачаючи актуальності, чого не скажеш про датований щоденник 2022 року. Тому така покупка може бути корисною протягом необмеженого часу.

  • по-третє, зовсім не важливо, коли починати вносити нотатки у щоденник Buromax – хоч на початку березня, хоч наприкінці листопада.

Так чи інакше, кожне велике досягнення складається з реалізації комплексу невеликих цілей. І стає можливим це лише за постійної організації робочого дня, вдосконалення процесу планування завдань і самоконтролю, невід'ємною частиною якого власне і став щоденник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інтернет-магазині Офісмен #датованим щоденником 2022 #недатований щоденник

Коментарі

ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Будьте обережні": на Тернопільщині люди перестріли дикого хижака прямо на дорозі (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...