• Головна
  • Індекс завантаженості шин для вантажівок і автобусів: що потрібно знати для якісного вибору
Новини компаній
09:48, 19 січня

Індекс завантаженості шин для вантажівок і автобусів: що потрібно знати для якісного вибору

Новини компаній

Вантажні автомобілі суттєво відрізняються від вантажівок та автобусного транспорту. Головна мета легкового авто – вчасно і з комфортом доправити власника і пасажирів авто у місце, яке потрібне для роботи, відпочинку чи придбань. Звісно можуть бути і поїздки із спеціальним призначенням: у відрядження, на пікнік чи для інших життєвих потреб. Вантажівка та автобуси зазвичай є комерційним транспортом, який має заробляти гроші власнику. Тому тут не стільки мова про комфорт і легкість маневрування. Вузли вантажного авто і вантажні шини мають насамперед витримувати вагу і навантаження на дорозі. Крім того, вони мають бути міцні, зносостійкі і мінімально потребувати заміни і обслуговування.

Інтернет-магазин Tir-Shina.com.ua пропонує шини для професійного застосування у автомобілях, що здійснюють вантажні перевезення, та шини для автобусів. За адресою https://tir-shina.com.ua/boto-uk.html можна переглянути наявний асортимент, дізнатись про актуальну ціну та замовити необхідний товар.

Індекс завантаженості шин для вантажівок і автобусів: що потрібно знати для якісного вибору, фото-1

Повернемось до теми вибору автомобільної гуми для авто саме вантажівками і автобусами. І на що варто звернути увагу окрім того, щоб гума підходила за розмірами та формою.

Індекс завантаженості: особливості у вантажних авто

Індекс завантаженості позначається у більшості випадків одразу за діаметром шин. Для вантажних автомобілів він становить показник від цифри 108 і більше. Цей показник говорить, що навантаження може сягати понад одну тонну. Таким чином автомобіль може перевозити значні вантажі без перенавантаження.

Для великих вантажівок застосовуються значно більші індекси. Чим вищий показник індексу навантаженості, тим більші вантажі може перевезти авто.

Таблиця індексів навантаження та конкретна специфікація зазначається виробником у документації, яка є у всіх представників, що реалізують такі шини для підприємців та приватних осіб. Консультанти інтернет-магазину підкажуть яке саме навантаження є потрібним для підтримки роботи вантажівки чи автобусу.

Варто зазначити, що маркування індексу навантаження стосується однієї шини Таким чином згаданий, наприклад нами показник 108 – це навантаженість на одну шину. Отже, якщо вантажний автомобіль має чотири шини, то він може без проблем перевезти чотири тонни різноманітних вантажів.

Особливість шин для великих авто, особливо тих, що мають спарені колеса – чотири на вісь – у відповідних позначках індексу. Саме для того, щоб простіше було прораховувати оптимальну навантаженість і застосовують подвійне індексування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Радикальні зміни чекають пенсіонерів з 1 березня": українцям переглянуть розміри пенсій, такого "сюрпризу" ще не було
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
Оголошення
live comments feed...