16:25, 16 серпня 2013 р.
Міськрада оприлюднила імена нових почесних громадян Тернополя (повний список)
Імена голови проводу ОУН Євгена Коновальця, оперної співачки Соломії Крушельницької та архітектора Данила Чепіля – у списку почесних тернополян у цьому році. Рішення про присвоєння їм звання «Почесний громадянин міста Тернополя». затвердили на сесії 16 серпня.
Крім того, відзнаки міської ради отримають й інші тернополяни, котрі своєю діяльністю прославили рідне місто. Урочиста церемонія нагородження відбудеться у День міста.
Присвоїти звання "Почесний громадянин міста Тернополя":
- КОНОВАЛЬЦЮ Євгену Михайловичу - полковнику Армії УНР, команданту УВО, голові Проводу українських націоналістів (з 1927), першому голові ОУН (посмертно),
- КРУШЕЛЬНИЦЬКІЙ Соломії Амвросіївні - українській оперній співачці (посмертно),
- ЧЕПІЛЮ Данилу Васильовичу - архітектору.
Нагородити відзнаками Тернопільської міської ради:
-ФЕЛЕНЧАКА Василя Андрійовича - доцент кафедри вокально-хорових дисциплін Інституту мистецтв Тернопільського педагогічного університету ім. В.Гнатюка, художній керівник та диригент Муніципального Галицького камерного оркестру, Заслужений артист України;
-ГУДИМА Марія Ігорівна - завідувач відділення дизайну Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола;
- ВАСИЛЕЧКО Микола Романовича - краєзнавця, фотокореспондента;
- ЯСНЮКА Ігоря Миколайовича - художнього керівника народного вокально-інструментального ансамблю «Світозари» Палацу культури «Березіль» імені Леся Курбаса»;
- ВОЛИНЕЦЬ Ліліану Мирославівну - директора Тернопільського навчально–виховного комплексу № 7;
- ЯТИЩУК Анатолія Васильовича - директора Тернопільської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів ЗОШ №29;
- ДУДЯКА Степана Івановича - директора Тернопільської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів ЗОШ № 3;
- ВАХРІВ Галину Мирославівну - завідувача Тернопільського дошкільного навчального закладу №15;
- ЯРЕМУ Ганну Василівну - директора Тернопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ЗОШ №19;
- МАЦКО Ірину Олександрівну - літератора, дизайнера;
- ЛЕМЕГА Олега Васильовича - керівника ПП«Дружба - сервіс – житло – 1»;
- ГАЛАТОВИЧА Богдана Євгеновича - директора ТОВ «ЕКОР»;
- БУДНОГО Богдана Євгеновича - директора ТОВ «Видавництво начальника книга «Богдан»;
- ПІДГРУШНУ Олену Михайлівну - українську біатлоністку, майстра спорту міжнародного класу, чемпіонку світу, 5-разову чемпіонку Європи, переможницю і призерку етапів Кубків світу з біатлону;
- ДОВБНЮ Ігоря Вікторовича - тренера ГК «Педуніверситет-Енерго»;
- АНТОНЮКА Андрія Васильовича - призера Чемпіонату Європи серед кадетів з греко-римської боротьби;
- БОГОНІСА Михайла Йосиповича - заступника директора КП «Міськавтотранс»;
- ГЛЄБОВА Романа Васильовича – засновника молодіжної організації «Тернопільський молодіжний театр «Богослов»;
- ЯЧМІНСЬКОГО Володимира Дмитровича – народного артиста України, корифея Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка;
- МАРЦЕНЮКА Василя Петровича - проректора з наукової роботи Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського;
- БОНДАРЕНКА Юрія Івановича – директора інституту моделювання та аналізу патологічних процесів, зав кафедрою патологічної фізіології Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського;
- ГЕВКО Світлану Романівну – завідувача амбулаторії ЗПСМ № 9 Тернопільського міського закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги»;
- ГОРІШНОГО Андрія Васильовича – завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії міської комунальної лікарні № 3;
- БУКШОВАНУ Людмилу Іванівну – акушера – гінеколога Тернопільської комунальної міської лікарні № 2;
- ІВЕГЕША Василя Петровича – головноо тренера футбольного клубу «Тернопіль»;
- ЛЕСІВА Миколу Федоровича - начальника управління житлово - комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради;
- СОКОЛОВСЬКОГО Олега Івановича - заступника начальника управління – начальника відділу благоустрою та екології управління житлово - комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради;
- КОЛОДІЙ Надію Андріївну - заступника начадбника фінансового управління Тернопільської міської ради;
- ГАЙДУК Наталю Володимирівну- референта УПН станиці Тернопіль;
- БІГУС Миколу Богдановича - пластуна станиці Тернопіль;
- ЧОБОТАРЯ Валерія Георгійовича - голову правління Тернопільської обласної федерації фрі-файту та керівник західноукраїнського об’єднання осередків федерації;
- ДЗЮБЛЮКА Олександра Валерійовича – завідувача кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету;
- ФУРМАНА Анатолія Васильовича – завідувача кафедри соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету;
- ФЕДОРЕЙКА Валерія Степановича – завідувача кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка;
- КІКІНЕДЖІ Оксану Михайлівну – завідувача кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету ім.. Володимира Гнатюка;
- МИТНИКА Миколу Ярославовича- першого проректора Тернопільського Національного технічного університету імені Івана Пулюя;
- ЛЕЩУКА Романа Ярославовича – декана факультету машинобудування та харчових технологій Тернопільського Національного технічного університету імені Івана Пулюя;
- Колектив радіостанції «Ух – радіо»;
- ПЕТРОВСЬКОГО Олександра Миколайовича – кандидата історичних наук, члена Національної спілки краєзнавців України;
- МОНАСТИРСЬКОГО Григорія Леонардовича – доктора економічних наук, доцента Тернопільського національного економічного університету;
- КОВАЛИКА Ігоря Михайловича – в.о.виконавчого директора ТМГО «Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія розвитку міста».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
18:09, 21 квітня
16:04, 14 квітня
11:25, Вчора
17:39, 17 квітня
16:25, 15 квітня
live comments feed...