У Тернополі завершився Чемпіонат України з Аквабайку – результати

З 24 по 25 серпня у Тернополі на ставі відбувалися змагання з Аквабайку. Уже відомі результати змагань.

Відтак, на відкритому чемпіонаті України з аквабайку 2013 у кільцевих гонках (Ski Division) серед юніорів переміг Микита Калинин з Одеси, серед жінок у кільцевих гонках кращою була Анна Ламах із Сум.

Найсильнішим у кільцевих гонках (Ski Division Stock) серед чоловіків був Левченко Анатолій з Сум, у категорії (Ski Division Open) – Сухецький Богдан з Києва.

У категорії – кільцеві перегони (Runabout Open) найкращим був Курносенков Олександр з Москви.

У категорії слалом серед юніорів перемогу отримав Микита Калинин, серед жінок знову ж таки найсильнішою виявилася Анна Ламах, а серед чоловіків Поляков Сергій з Одеси.

У категорії слалом (Runabout Open) серед чоловіків найкращим виявився – Самошкін Сергій з Одеси , а серед жінок – Анна Ламах. У категорії Freestyle – перше місце отримав Левченко Анатолій з Сум.

Довідка:

Переможці відкритого Чемпіонату з аквабайку у Тернополі за 2013 рік.

Розділ – слалом , Ski Division, юніори

1 місце - Калинин Микита  (Одеса)

2 місце  - Поляков Владислав (Одеса)

3 місце  - Білий Даніл  (Київ)

Розділ – слалом , Ski Division, жінки

1 місце – Ламах Анна  (Суми)

2 місце  - Суконкіна Леся (Київ)

3 місце  - Коваленко Олена  (Київ)

Розділ – слалом , Ski Division, чоловіки

1 місце – Поляков Сергій   (Одеса)

2 місце  - Левченко Анатолій (Суми)

3 місце  - Сухецький Богдан  (Київ)

Розділ – слалом, Runabout Open, чоловіки

1 місце – Самошкін Сергій   (Одеса)

2 місце  - Курнесонков Олександр (Москва)

3 місце  - Самошкін Євген  (Одеса)

Розділ – слалом, Runabout Open, жінки

1 місце – Ламах Анна  (Суми)

2 місце  - Суконкіна Леся (Київ)

3 місце  - Коваленко Олена  (Київ)

Розділ - Freestyle

1 місце – Левченко Анатолій (Суми)

2 місце – Шипович Кирило (Київ)

Розділ – кільцеві перегони, Ski Division, юніори

1 місце - Калинин Микита  (Одеса)

2 місце  - Поляков Владислав (Одеса)

3 місце  - Білий Даніл  (Київ)

Розділ – кільцеві перегони, Ski Division, жінки

1 місце – Ламах Анна  (Суми)

2 місце  - Суконкіна Леся (Київ)

3 місце  - Коваленко Олена  (Київ)

Розділ – кільцеві перегони, Ski Division, чоловіки

1 місце - Левченко Анатолій (Суми)

2 місце - Самошкін Євген  (Одеса)

3 місце – Державецький Олег (Суми)

Розділ – кільцеві перегони, Ski Division Open, чоловіки

1 місце - Сухецький Богдан  (Київ)

2 місце - Поляков Сергій   (Одеса)

3 місце – Самошкін Сергій (Одеса)

Розділ – кільцеві перегони, Runabout Open, чоловіки

1 місце – Курносенков Олександр (Москва)

2 місце – Самошкін Сергій (Одеса)

3 місце – Лещенко Роман ( Біла Церква)

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Викладення
0/12
Актуальність
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань

Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!