Сьогодні у Тернополі наймолодша жіноча збірна України здобула свою першу перемогу

Свою першу історичну перемогу здобули сьогодні дівчата наймолодшої збірної України WU-15. В першому з двох запланованих матчі підопічні Сергія Сапронова здолали білоруських футболісток з рахунком 4:1.

Українки швидко заволоділи ініціативою і вже на 8 хвилині матчу забили такий потрібний швидкий гол − Олена Катериніна головую проштовхнула м'яч повз голкіпера гостей. Цей гол трохи оживив дії білоруських футболісток і вони були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але впевнено діяла наш голкіпер Ольга Рябовіл.

Однак в противагу гострим моментам наших гостей футболістки в жовтих футболках створили ще дві гольові нагоди. Силами Ірини Рибалкіної та Наталії Гриб рахунок збільшився до 3:0. Саме так і завершилася перша половина зустрічі.

В другому таймі гра дещо змінила свій малюнок. Збірна Білорусі все частіше почала переходити центр поля, а звідси і почали виникати неприємні моменти біля наших воріт. Один з таких завершився взяттям воріт. Нападник «червоних» Анастасія Міранович втекла від переслідувачів і скоротила відставання до двох м’ячів. Але через декілька хвилин, під активну підтримку глядачів, свій ядерний постріл продемонструвала капітан нашої збірної Христина Огаркова − встановивши остаточний результат 4:1.

По завершенню матчу, представники тернопільської міської ради нагородили головних тренерів команд почесними подарунками і сувенірами.

Наступний поєдинок ці команди зіграють вже післязавтра, 26 вересня. Початок матчу о 13:00.