Управління освіти Тернополя спростовує інформацію про те, що діти начебто мерзнуть у школах

Начальник міського управління освіти Ольга Похиляк спростовує інформацію місцевих інтернет-ЗМІ про те, що діти та вчителі мерзнуть у школах через припинення опалення. Як вона запевнила, зараз у школах попри тимчасове призупинення теплопостачання не є холодно.

«Сьогодні вранці я була на відкритому уроці в школі №14. Діти без светрів, бо тепло Подивилася спеціально на термометр, в класі – 23 градуси тепла», – сказала Ольга Похиляк.

Вона пояснила, що рішення про призупинення теплопостачання приймали у самих школах у зв’язку з потеплінням з ціллю економії коштів за погодженням з управлінням освіти.

«Лише в дитсадках залишили опалення, бо там малі діти сплять. А в школах зараз нема потреби в опаленні. У нас вночі 10 градусів тепла, в день +15+19, тоді як норми передбачають, що опалення включається, коли температура кілька днів менша 8 градусів. 1 жовтня, як тільки похолодало, ми одразу почали опалювати всі навчальні заклади. Але зараз потепліло і нераціонально витрачати кошти на обігрів, коли приміщення і так добре прогріті», – пояснила ситуацію Ольга Похиляк.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!