Тернополянка натравила пітбуля на збочинця в парку

25 жовтня тернополянка, яка ввечері вигулювала в парку собаку, зустріла чоловіка, який сам себе задовільняв.

- Ввечері я вийшла гуляти з своєю собачкою в парк біля Співочого поля. Собачка бігала, а я спокійно йшла по доріжці і звернула увагу на те, що напроти на лавочці сидить чоловік років 28 – 30 в чорній шкіряній куртці, в чорних штанах, ріст 1,80, худорлявий, волосся темного кольору. Побачивши те, що я підходжу ближче, він піднявся і перейшов на іншу сторону, в сторону берізок. Людей не було, тому я зразу запідозрила щось неладне в його поведінці. Спочатку я подумала, що він справляє свої потреби, але, підійшовши ближче, побачила, як цей чоловік за десять метрів від мене стояв біля дерева і “дрочив”, – написала Надя Надінська в групі Від Тарнополя до Тернополя.

Дівчина перелякалась і покликала свою собаку.

- Коли мій чотирьох лапий друг прибіг, чоловік не очікував, що в мене не пікінес, і не пудель, а пітбуль… В цьому шоці, взявши собаку на повідок, дала команду “фас”.  Мій собака зразу кинувся на чоловіка, той почав метушитися і не знав куди йому тікати, я почала кричати, щоб він йшов геть, а то я зараз спущу собаку. Так що ви думаєте? Він запхав в штани свого « дружка» тай ще сказав мені: «Дівчино ви що ненормальні?».

Дівчина погрожувала викликати міліцію і таки спустила собаку, тоді збоченець втік. Надя Надінська застерігає дівчат від подібного і радить бути з такими людьми обережними.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!