• Головна
  • У польових умовах: як сьогодні працюють банки
Реклама
16:15, 19 березня 2014 р.

У польових умовах: як сьогодні працюють банки

Реклама

Не так давно багато хто з нас могли спостерігати довгі черги біля банкоматів і банківських кас – українці забирали свої «кровні». Враховуючи той факт, що більшість наших громадян так чи інакше пов'язані з фінансовими установами, отримуючи зарплату на банківські картки, а також користуючись іншими численними банківськими послугами та пропозиціями, ми вирішили поцікавитися безпосередньо у самого банкіра, наскільки виправдана така паніка. На наші запитання відповів Руслан Волинець, директор департаменту роздрібних продажів одного з найбільших банків країни – банку « Надра». 

– Руслане Валентиновичу, нам стало відомо, що недавно багато банків ввели обмеження на зняття готівки, що схвилювало деяких клієнтів. Розкажіть, чого нам варто остерігатися?

– Дійсно, практично всі українські банки були змушені ввести тимчасові ліміти на зняття готівкових коштів. Але ці заходи в жодному разі не пов'язані з якимись кардинальними змінами в роботі банківської системи. Поясню чому. Це було необхідно для того, щоб забезпечити постійну безперебійну роботу банкоматів і кас рівномірно по всій країні. Останнім часом спостерігалися труднощі в транспортуванні готівкових коштів у деякі відділення, каси та банкомати через складну дорожню ситуацію і підвищену криміногенну обстановку, що склалися у зв'язку із суспільно-політичною кризою. 

На сьогоднішній день у банку «Надра» (Ліцензія НБУ №21 від 21.11.2011 р.)

 діють стандартні ліміти, які покликані знизити ризики шахрайства. Адже не секрет, що за останні кілька місяців, за даними МВС, на території України почастішали випадки розкрадання коштів з банківських карток. Введення ліміту покликане запобігти незаконним списанням коштів з карток клієнтів. Так, ліміт на зняття коштів у нашому банку становить від 2 990 грн до 4 000 грн на добу залежно від класу картки. Але звертаю увагу на те, що при бажанні клієнта добовий ліміт може бути змінений. Для цього всього лише необхідно звернутися до Контактного центру нашого банку за номером 0 (800) 300 070. 

– Як позначилася суспільно-політична криза на роботі банку?

– Звичайно ж, політична та економічна ситуації мають прямий вплив на розвиток всього банківського сектора. І тому слід розуміти, що найближчим часом очікувати високого зростання показників не варто з дуже простої причини – більшість банків постарається звести до мінімуму фінансові ризики.

Але навіть враховуючи ці фактори, у той самий час, коли деякі банки в Україні, дійсно, опинилися не в кращому становищі, банк «Надра» продовжує нарощувати клієнтську базу та інвестувати в реальний сектор економіки України. Так, за ці непрості місяці 2014 року нами вже прокредитовані великі сільськогосподарські компанії, підприємства малого та середнього бізнесу на суму 42 млн грн.   

– Якщо ж ситуація йде так, як Ви нам розповіли, чому виникають подібні панічні настрої серед населення? 

– У зв'язку з останніми подіями велика частина населення нашої країни стала дуже залежною від новин, які надходять нам через засоби масової інформації.

Ми рекомендуємо всім нашим клієнтам, а також клієнтам інших українських банків ретельно перевіряти всю інформацію, не піддаватися на провокації і пам'ятати, що паніка – головний ворог. Не слід забувати, що саме такі переломні для країни моменти – «золотий час» для тих осіб, які звикли заробляти нечесною працею, вести недобросовісну конкурентну боротьбу, навмисно викликаючи паніку в суспільстві та дестабілізуючи весь фінансовий ринок. Українська банківська система вже не раз доводила свою здатність справлятися з будь-якими ринковими стресами. Так було в 2004 і 2008 роках. Так буде і цього разу. 

– Скажіть, чи пропонує банк «Надра» нові продукти під час кризи? 

– Так, серед наших нових пропозицій вигідний короткостроковий депозит «Квітуча весна» на 1 або 2 місяці з одними з кращих процентних ставок на ринку України: 20,14% річних – у гривні, 11% – у доларах США і 10% – в євро, і найближчим часом ми запропонуємо нашим клієнтам ще одну нову, дуже вигідну депозитну акцію. 

– Чому саме депозитну? Невже зараз хтось готовий довіряти свої гроші банкам?

– Мабуть, саме зараз, коли банки пропонують найбільш вигідні ставки, найкращий час отримати додатковий дохід. Можу вас запевнити, що після стабілізації ситуації в країні депозитні ставки знижуватимуться.

#Надра банк #банки #полевые условия

Коментарі

Оголошення
live comments feed...