У наше століття цифрових технологій, коли отримання фотографії стало простим і загальнодоступним вже не потрібно сидіти годинами в кімнаті з червоним ліхтарем, над ваннами з реактивами для того, щоб отримати фотографію. Будь-яка людина з цифровою мильницею, одним пальцем і одним оком автоматично стає фотографом на весіллі, але не фотохудожником з досвідом, портретної і весільної фотографії. Потрібна, щоби фотограф тернопіль будет дійсно талановитим майстром своєї справи. 

Але в даний час, професія фотографа — це дуже поширена робота, і, на жаль, багато тих, хто просто має дзеркальну фотокамеру, видаючи себе за майстра мистецтва фотографії. А якщо професіонал серйозний, займається своєю роботою постійно, а не в якості «шабашки», то у нього обов’язково має бути портфоліо, де він зберігає найбільш вдалі фотографії з весіль, на яких надавав свої послуги раніше. Це саме портфоліо краще вивчити і вирішити для себе: чи подобається вам те, що він робить і взагалі чи справжній майстер перед вами. Як це визначити? Дуже просто, у професіонала кожне фото буде новим і незвичайним зі своїми особливостями, у любителя, швидше за все, ви побачите «наречену на долоньці» і інше, вже набридлі сценарії, а такі фотографії ви можете зробити і самі, не обов’язково для цього наймати кого-небудь. Фотограф на весілля повинен бути «креативщиком» до мозку кісток і постійно шукати нові можливості зробити цікаві знімки.

Один з найстаріших способів - це сарафанне радіо - по рекомендаціях Ваших знайомих. Якщо Вони залишились задоволенні, отримавши від весільного фотографа свої свіьлини, то це дуже вагомий плюс в користь цього майстра. Ще краще - якщо Ви самі були присутні на цьому весіллі та бачили, як він / вона працює. Звичайно, що кожен фотограф працює в своєму стилі, також Ваші смаки та смаки Ваших знайомих можуть серйозно відрізнятись, але така рекомендація є вагомою причиною звернути увагу на такого спеціаліста.