У Тернополі завершився борцівський турнір на честь Степана Бандери

У ІІІ-му Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків 1998 – 2000 р.р. народження на честь Героя України Степана Бандери взяло участь 159 учасників із 17-ти команд з Тернополя, Львова, Рівного, Івано-Франківська, Хмельницького, Теребовлі, Збаража, Вишнівця, Підволочиська, Шумська, Дубно, Рокитного, Стрия, Соснівки, Джурова та Ізмаілу, які представляли 6 регіонів України, а саме Львівську, Івано-Франківську, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Одеську області.

Кількість учасників перевершило очікування організаторів змагань, адже на турнір попередньо зголосилося близько 100 юних атлетів, інформує galsports.com. Звичайно приємно, що з кожним роком турнір Бандери набирає популярності і збільшує представництво змагань, проте невеличкий зал Спортклубу «Галицькі леви» у школі №23 Тернополя ледь вмістив таку кількість спортсменів. Тому змагання було проводити вкрай важко – ні борцям, ні їх тренерам, ні суддям, а ні глядачам не було де стати у тісному залі, який зібрав понад 200 любителів вільної боротьби. Відсутність необхідної вентиляції також негативно вплинуло на задуху в приміщенні та брак свіжого повітря у залі. Та зазначимо, що в обласному центрі кращого стаціонарного залу з двома килимами, де можна проводити змагання, наразі немає. Проте такі умови не змогли завадити борцям виборювати нагороди турніру у 12 вагових категоріях.

Серед Тернополян чемпіонами змагань у своїх вагових категоріях стали Василь Водвуд (59кг) та Олександр Гук (73 кг). Срібні нагороди здобули Денис Ваврик (23кг), Володимир Рибін (26кг) та Олександр Дмитрик (59кг), а бронзу вибороли тернополяни Василь Ільницький (26кг), Вадим Візьнюк (38кг), Андрій Репак (42кг), Влад Завінський й Олександир Бандура (53кг) та Максим Дубина й Олег Копистянський (59кг). Представники Тернопільської області здобули теж чимало нагород, так чемпіонами змагань стали Владислав Коломієць із Шумська (23кг), Андрій Димкович з Теребовлі (26кг), Андрій Хариш зі Збаража (42кг) та Іван Гнида із Підволочиська (66кг). Другі місця посіли Ярослав Лизун з Підволочиська (66кг) та Євген Прусак з Теребовлі (73кг). На третю сходинку п’ядесталу вийшли Юрій Вовк із Вишнівця (23кг), Олег Гарнага (29кг), Антон Вівчар (32кг) й Олег Петрик (47кг) з Теребовлі, Тарас Сукар (35кг) зі Збаража, Влад Ніколишин і Юрій Радовець (66кг) та Петро Самборський (73кг) із Підволочиська. В номінаціях «За волю до перемоги» нагороджено Володимира Рибіна з Тернополя, «За кращу техніку» Дмитра Нерівного з Хмельницького, кращим борцем турніру названо Андрія Хариша зі Збаража, кращим суддею Олега Жирія з Тернополя, а кращим тренером тернополянина Валерія Красовського. Також чемпіонами змагань стали двоє борців із села Джурова Івано-Франківської області та по одному із міст Хмельницького, Івано-Франківська, Дубно і Стрия.

Змагання пройшли з метою вшанування пам’яті Героя України Степана Бандери, національно-патріотичного виховання молоді, популяризації вільної боротьби серед юнаків та сприяння залученню учнівської молоді до занять спортом. В програмі турніру окрім спортивних змагань також була передбачена екскурсія до унікального музею політичних в’язнів та репресованих та екскурсійна прогулянка файним містом Тернополем. Головний суддя змагань та голова оргкомітету – Ігор Сцібайло, головний секретар – Валерій Красовський.

Турнір організований Спортивним клубом ім.Б.С.Сцібайла «ГалТер’S», Тернопільською обласною федерацією вільної боротьби, Тернопільською організацією Українського реєстрового козацтва спільно з Управлінням сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради та Управлінням фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації. Особлива подяка спонсорам турніру Товариствам «Ант», «Захід», «Норд-сервіс», кондитерській фабриці «Тера» та Благодійному фонду «Подоляни» в особі директора Тетани Чубак, депутатам Тернопільської міської ради Михайлу Ратушняку, Олегу Напорі та Костянтину Маціпурі.

Довідка

ІІІ-й Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь Героя України Степана Бандери серед юнаків 1998 – 2000 р.р.нпр. м.Тернопіль

Вагова категорія до 23 кг

І місце – Коломієць Владислав (Шумськ, Тернопільська обл.)

ІІ місце – Ваврик Денис (Тернопіль)

ІІІ місце – Вовк Юрій (Вишнівець, Тернопільська обл.)

ІІІ місце – Велінський Артур (Соснівка, Львівська обл.)

Вагова категорія до 26 кг

І місце – Димкович Андрій (Теребовля, Тернопільська обл.)

ІІ місце – Рибін Володимир (Тернопіль)

ІІІ місце – Коваль Любомир (Стрий, Львівська обл.)

ІІІ місце – Ільницький Василь (Тернопіль)

Вагова категорія до 29 кг

І місце – Джелеп Андрій (Джурів, Івано-Франківська обл.)

ІІ місце – Марусик Іван (Джурів, Івано-Франківська обл.)

ІІІ місце – Гарнага Олег (Теребовля, Тернопільська обл.)

ІІІ місце – Скотницький Ростислав (Соснівка, Львівська обл.)

Вагова категорія до 32 кг

І місце – Блясецький Валентин (Джурів, Івано-Франківська обл.)

ІІ місце – Никифорук Ігор (Джурів, Івано-Франківська обл.)

ІІІ місце – Виноградський Олександр (Хмельницький)

ІІІ місце – Вівчар Антон (Теребовля, Тернопільська обл.)

Вагова категорія до 35 кг

І місце – Нерівний Дмитро (Хмельницький)

ІІ місце – Булавський Ілля (Рівне)

ІІІ місце – Сукар Тарас (Збараж, Тернопільська обл.)

ІІІ місце – Пахнюк Тарас (Рокитне,Рівненська обл.)

Вагова категорія до 38 кг

І місце – Дубовий Євген (Івано-Франківськ)

ІІ місце – Васильєв Михайло (Джурів, Івано-Франківська обл.)

ІІІ місце – Візнюк Вадим (Тернопіль)

ІІІ місце – Данилюк Андрій (Хмельницький)

Вагова категорія до 42 кг

І місце – Хариш Андрій (Збараж, Тернопільська обл.)

ІІ місце – Дяченко Ярослав (Хмельницький)

ІІІ місце – Репак Андрій (Тернопіль)

ІІІ місце – Шевчук Сергій (Хмельницький)

Вагова категорія до 47 кг

І місце – Гупалюк Павло ( Дубно, Рівненська обл.)

ІІ місце – Курій Максим (Львів)

ІІІ місце – Товарницький Володимир (Джурів, Івано-Франківська обл.)

ІІІ місце – Петрик Олег (Теребовля, Тернопільська обл.)

Вагова категорія до 53 кг

І місце – Ціж Андрій (Стрий, Львівська обл.)

ІІ місце – Велев Сергій (Ізмаіл, Одеська обл.)

ІІІ місце – Завінський Владислав (Тернопіль)

ІІІ місце – Бандура Олександр (Тернопіль)

Вагова категорія до 59 кг

І місце – Водвуд Василь (Тернопіль)

ІІ місце – Дмитрик Олександр (Тернопіль)

ІІІ місце – Дубина Максим (Тернопіль)

ІІІ місце – Копистянський Олег (Тернопіль)

Вагова категорія до 66 кг

І місце – Гнида Іван (Підволочиськ, Тернопільська обл.)

ІІ місце – Лизун Ярослав (Підволочиськ, Тернопільська обл.)

ІІІ місце – Николишин Владислав (Підволочиськ, Тернопільська обл.)

ІІІ місце – Радовець Юрій (Підволочиськ, Тернопільська обл.)

Вагова категорія до 73 кг

І місце – Гук Олег (Тернопіль)

ІІ місце – Прусак Євген (Теребовля, Тернопільська обл.)

ІІІ місце – Самборський Петро (Підволочиськ, Тернопільська обл.)

Призи в номінаціях:

«За волю до перемоги» – Рибін Володимир (Тернопіль) 26 кг;

«За кращу техніку» – Нерівний Дмитро (Хмельницький) 35 кг;

«Кращий борець турніру» – Хариш Андрій (Збараж) 42 кг;

«Кращий суддя турніру» – суддя національної категорії Олег Євгенович Жирій (Тернопіль);

«Кращий тренер турніру» – старший тренер КДЮСШ-1 Валерій Аркадійович Красовський (Тернопіль).

ЗІК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Довести до кінця ремонт у дворі на Тарнавського, 5 просить жителька двору Оля Ониськів. Про це жінка написала у Facebook в коментарях до посту про ремонти в Тернополі. "коли закінчать ремонт на Тарнавського 5? Розпочали два роки тому і покинули! І не треба писати, що закінчили! На мою думку подвір'я, засипане щебенем, бордюри вище коліна, покришені сходи, необлаштовані газони, підвал першого під'їзду, який тепер постійно затоплюється дощовими водами з вули...
Суспільство
Залишатися красивою та чарівною можна й на пенсії. Це довели тернопільські пенсіонерки. Над ними сьогодні «чаклували» майстри салону краси, потім моделей чекала фотосесія. Результати перевтілення бачили наші кореспонденти. Детальніше в сюжеті ІНТБ.
Суспільство
Житель Тернопільської області пан Юрій розповів про те, що йому, ветерану військової служби, не дозволили пільговий проїзд у міському тролейбусі №8. "Ви просто не хочете платити", - сказала кондуктор тролейбусу №8 у Тернополі пану Юрію, який хотів скористатись законним правом на пільговий проїзд та показав посвідчення ветерана військової служби, пише 20 хвилин. Пан Юрій живе на Тернопільщині. Пенсіонер розповів, що зазвичай документ у нього навіть не перег...
Суспільство
Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. А саме: - 15.08.18р. з 09.00 до 13.00 год. за адресами: вул. Мирна, вул. Вербова, вул. Низинна, вул. Медобірна.
Суспільство
Триває реконструкція пішохідних зон в межах озера «Чайка» на ділянці від колонади до площі імені Степана Бандери. Тут працівники підрядної організації здійснюють мощення доріжок фігурними елементами мощення. Напередодні ними було здійснено влаштування щебеневої основи та влаштування поребриків.
Суспільство
У рамках третьої черги облаштування системи аерації на Тернопільському ставі  на форсунках аераційного фонтану встановлюють прожектори. Роботи тривають на відрізку від причалу до Надставної церкви Воздвиження Чесного Хреста. Як повідомили у відділі технічного нагляду міської ради, планується встановити 180 форсунок. Технічні характеристики даної ділянки будуть такими ж, як і у попередньої: з кожної його форсунки вода підіймається на 9 метрів вперед та май...
Пригоди
Учора ввечері, 13 серпня, на вулиці Богдана Хмельницького інспектори помітили автомобіль Fiat Scudo, водій якого порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування з керманичем патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Освідування встановило, що рівень алкоголю в організмі 32-річного керманича майже в 13 разів перевищив допустиму норму – 2,52 проміле. На тернополянина патрульні склали адмінматеріали за ч. 1 ст. 122 (порушення ПДР) та ч. 1...
Суспільство
У порівнянні із аналогічним показником минулого року товарообіг збільшився на 32%. Імпорт склав 247 млн доларів, а експорт  - 241 млн доларів. Торгівля відбувалася із 76 країнами світу, найактивніше вона велася із Польщею (51% від усього товарообігу). Також активними партнерами були Німеччина, Швейцарія, Білорусь та Великобританія. Як повідомляє прес-центр ДФС, із України активно торгували електроустаткування (кабельні модулі електромереж автомобілів як п...
Кримінал
Статистика дорожньо-транспортних пригод на Тернопільщині, як і по Україні, жахає. Щодня на дорогах гинуть та травмуються люди, значних матеріальних втрат зазнають власники транспортних засобів. Начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Тернопільської області Андрія Петрука повідомив, що з початку року на Тернопільщині сталося 1216 дорожньо-транспортних пригод, у яких травм зазнали майже триста осіб, а 35 людей загинули. При чо...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!