Як Компанія «Рудь» дарувала щастя тернополянам: Свято Морозива №1!

15 червня тернополяни відзначили Свято Морозива №1. Спонсором та організатором свята став найбільший виробник морозива в Україні - компанія «Рудь».

«Морозиво № 1» — не тільки рекламний слоган, а й мета існування компанії «Рудь» — безперечного лідера серед українських виробників морозива.

1 квітня 1998 року ПАТ «Житомирський маслозавод» почав виготовляти продукцію під торговою маркою «Рудь». Торгову марку було названо на честь керівника, таким чином колектив компанії вшанував його знання та організаторські здібності.

Свята Морозива компанії «Рудь» організовується в Україні вже дев’ятий рік поспіль. Таке святкування відбувається у рамках соціальних ініціатив компанії і відбувалося на заході та сході, на півночі та півдні.

Літо – час веселих та спекотних днів, що може бути краще за порцію холодного морозива? У Тернополі, аби підняти настрій жителям, відбулося Свято Морозива №1. Розваги, веселощі, подарунки, атракціони і багато різновидів смачного морозива – ось що чекало жителів Тернополя цього дня.

Свято Морозива завжди було незабутнім та веселим дійством для дітей: тут і запальні ведучі, і казкові герої, багато розваг, естафет, конкурсів, різні атракціони.

На Святі Морозива була навіть своя «валюта» — рудики. Її отримували, купуючи морозиво та обмінюючи обгортки. А за рудики - брали участь у будь-яких розвагах та атракціонах, а також купували корисні сувеніри на пам'ять.

Президент компанії «Рудь» – ПАТ «Житомирський маслозавод» Петро Рудь зазначає, що у цей непростий для країни час, вони хотіли подарувати хоч трохи щастя, адже переконані, що навіть у важкі дні діти не повинні бути позбавлені дружнього спілкування, родинного затишку, тепла, подарунків і розваг.

Посмішки дітей та дорослих на святі - яскраве підтвердження того, що «Рудь» справді дарує щастя!

Подробиці Свята Морозива на сайті: svyato.rud.ua

DSC05976DSC06024DSC06046DSC06082DSC06084

компанія "рудь" свято морозива №1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі