Як стати успішним дилером: інструкція для починаючого підприємця

Дилерство - одна з найбільш поширених сьогодні форм ведення бізнесу. Суть її доволі проста: дилер придбає продукцію іншого виробника і представляє її на ринку від своєї компанії. Але й у цьому простому механізмі є свої нюанси.

Про те, які критерії дозволяють зробити дилерство успішним, ми поговорили з Володимиром Кузнєцовим, експертом порталу BeBoss.ru, де нещодавно був відкритий розділ «Оптові пропозиції», відведений під дилерство. Він сформулював 5 ключових порад, які можуть стати в нагоді починаючому підприємцю.

1) Реалізуйте затребуваний товар

- Спокуса стати першовідкривачем і представити в своєму місті нову, сенсаційну і нікому невідому продукцію - досить велика, але в той же час і доволі сумнівна. Немає ніякої гарантії, що вона буде користуватися успіхом і знайде свого покупця. Віддавайте перевагу тим товарам, які завжди користувалися, користуються і будуть користуватися попитом. Це, наприклад, пластикові вікна, будівельні матеріали, меблі.

2) Вибирайте близьке вам напрямок

- Якщо ви плануєте стати дилером, вибирайте для себе ті напрямки роботи, які максимально близькі і знайомі вам. Якщо ви все життя пропрацювали в будівництві, малоймовірно, що ви зможете успішно займатися реалізацією косметичних засобів. Щоб полегшити собі вибір, звертайтеся до спеціалізованих каталогів і порталів. Такий, наприклад, є на порталі BeBoss.ru в розділі «Оптові пропозиції» (http://www.beboss.ru/dealer) всі компанії розділені на категорії, і ви легко зможете вибрати саме те, що вам потрібно.

3) Масштаб компанії: оцінюйте свої сили

- Не беріть на себе непосильні завдання і не намагайтеся організувати велику компанію, що реалізує товар відразу в декількох регіонах, або гірше того - в декількох країнах. Особливо, якщо у вас немає досвіду управління великим підприємством. Пам'ятайте, що набагато вигідніше утримувати невелику компанію з чітко налагодженим механізмом роботи, ніж велику організацію, що не здібна впоратися зі своєю роботою.

4) Грамотно підбирайте персонал

Як і в будь-якому іншому бізнесі, персонал тут відіграє провідну роль. Від того, як ваші співробітники будуть спілкуватися з покупцями і як презентуватимуть товар, залежить успішність продажів компанії. Підходьте до підбору персоналу максимально відповідально, організовуйте навчальні тренінги, мотивуйте працівників на результат.

5) Не забувайте про рекламу

- Про важливість реклами для бізнесу сьогодні не говорить тільки ледачий, і, звичайно, дилерство тут не виняток. Як правило, люди купують товар, про який вони щось чули: з реклами або від своїх близьких і знайомих. Не шкодуйте грошей на рекламу: грамотно спланована рекламна кампанія дозволить вам залучити значну кількість клієнтів.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!