Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Виробник пластикових труб, добре знаний на вітчизняному ринку, компанія "Інсталпласт-ХВ". Труби для водопостачання, газопостачання та водовідведення найвищого зразка, якісні та надійні.  Труби із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами, а також фасонні частини для внутрішніх та зовнішніх систем водовідведення, а також захисних оболонок для телекомунікаційних систем та мереж.

Дренажні труби виробництва компанії "Інсталпласт-ХВ" використовуються в будівництві для пониження вологості ґрунтів і відтоку води. Дренажні гофровані труби виробляються з полівінілхлориду на сучасно­му закордонному обладнанні фірм Cincinnatiта Юнікор, методом екструзії. Завдяки гофрованій стінці збільшується витривалість труби до навантаження. Дренажні труби з НПВХ виготовляють жовтого кольору діаметром 50 мм, 110 мм і упаковуються в бухти по 50 метрів. Окрім того, "Інсталпласт-ХВ" пропонує повний комплект фасонних частин для з'єднання систем дренажу. Важливою й вагомою перевагою гофрованих труб з НПВХ є їхня порівняно низька вага, що є великим плюсом, адже транспортування і укладання труб в такому випадку значно пришвидшене, а також дешевше.

Зараз "Інсталпласт-ХВ"- це потужний, добре відомий виробник труб різних матеріалів, а також різного діаметру.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!