«Нива» здобула першу перемогу, «Тернопіль» на виїзді програв

Сьогодні трапилося те, на що довго чекали вболівальники "Ниви" – команда здобула першу в цьому сезоні перемогу, обігравши вдома "Суми" з рахунокм 2-0. Натомість ФК "Тернопіль" на виїзді програв кіровоградській "Зірці" з рахунком 1-5, це найбільша поразка "Тернополя" на професійному рівні.

В основі "Ниви" на матч з "Сумами" вийшли Тарас Дурай та Ігор Озарків. Перший зайняв місце у центрі поля, другий — на правому фланзі півзахисту.

Активніше у гру увійшли сумські футболісти, які вже на перший хвилині зробили спробу закинути м’яч у штрафний майданчик "Ниви". Але захисники "Ниви" цю міні-пожежу швидко погасили, вибивши м’яч подалі. Згодом господарі створили два небезпечні моменти. Спершу Яневич, після пасу Гринченка, небезпечно прострілював у штрафний гостей, але захисники цю комбінацію прочитали. У наступній атаці лише вдала гра кіпера "Сум" не дозволила Володимиру Гудимі відкрити рахунок.

Першого ж націленого удару по воротах завдав Тарас Дурай, але забити своїй екс-команді півзахиснику "Ниви" не вдалося — мимо. Гості на удар Дурая миттєво відповіли пострілом Артура Каськова, який цілив у "дев'ятку", але теж не влучив.

На 40-ій хвилині зв’язка Семенюк-Гудима принесла результат. Олександр Семенюк протягнув м’яч по правому фланзі та зробив націлену прострільну передачу. Набігаючий Ярослав Сворак до м’яча не дістався, а от Володимир Гудима розстрілював вже пусті ворота Травкіна.

У бажанні відігратися "Суми" активніше розпочали другу половину зустрічі, створивши на старті тайму кілька моментів. Проте гостріше попереду діяли тернопільські футболісти, особливо на старті тайму відмітився Сворак, який двічі влучив у стійку.

Більше пощастило Семенюку на 70-ій хвилині. Гудима віддав борг своєму партнеру і цього разу виступив у ролі асистента. Перебуваючи сам-на-сам з воротарем Олександру не склало труднощів розстріляти кіпера "Сум", подвоївши рахунок у грі.

ФК "Тернопіль" сьогодні мав серйозні проблеми із захистом, про що свідчить рахунок. Єдиний гол за команду забив Богдан Семенць, якщо звісно не враховувати і гол Клекота, від якого влетів п’ятий м’яч в сітку воріт тернополян.

До речі, один з голів за "Зірку" провів Григорій Баранець, який разом з братом перебрався з тернопільської "Ниви" до Кіровограда.