Уявимо, нам дали завдання зробити презентацію з історії України http://svitppt.com.ua/istoriya-ukraini. Нехай ми навіть знаємо широку тему, наприклад "Всесвітня історія ХХ сторіччя". Чи допоможе нам це? Не дуже. Не стане допомогою і трохи локальніша тема, яку можна вичитати в назвах параграфів підручника, як наприклад "Польща у 20-30 рр. ХХ ст.", чи то "Перша світова війна". Аби знайти невеличкий аспект історії, сенс якого ми можемо детально і інформативно розкрити в презентації нам необхідно не просто дуже добре знати обраний період, а знати його майже досконало. Тепер зізнаємось собі чесно, чи багато хто з нас володіє такими знаннями, аби від презентації не склалось враження "Багато сказано, а все беззмістовно". Ми же не хочемо "водичку" замість роботи? Ні? Тоді звернемося за допомогою до сайту готових презентацій svitppt.com.ua.

Різноманіття тем презентацій, представлених на цьому ресурсі, здається, не знає меж. І саме тут ми можемо легко піддивитись щось дуже цікаве, а може навіть і не сподіване, аби точно зацікавити своїх слухачів та залишити в них яскраві згадки про свою роботу. Зокрема, можемо зазирнути у презентації по історії (якщо ж ми вже взяли її за приклад). Каталог одразу пропонує нам 879 об'єктів! Вражає? Гадаю, що дуже! І, звісно, всі ці теми мають необхідну нам направленість: вони вузько спеціалізовані і, завдяки цьому, дуже інформативні. Тут ми бачимо і презентації по історії Київської Русі, і біографічні роботи про Гетьмана Сагайдачного, і про Голодомор 1932 - 1933 рр., і ще багато-багато інших цікавих тем.

Втім, така ситуація на сайті не лише з історією. Тут є безліч презентацій з біології, інформатики, журналістики, портфоліо, екології, правознавства, хімії, психології - і ще дуже-дуже багатої кількості предметів, які, в свою чергу, поділяються на безліч підтем. Головне, це пам'ятати, що при виборі своєї теми шляхом до успіху буде обрання невідомих, чи маловідомих аспектів гучних тем. Наприклад, творчість Адама Міцкевича є загально відомою, багато хто пригадає назви двох-трьох (а може і більше) його творів. А ось деталі "Кримських сонетів" автора вже знають не всі (не враховуючи, звісно, сайт готових презентацій). І таких тем на сайті багато, і кожна з них заслуговує на увагу до себе. Головне ж, що з такою темою в тебе не має жодних шансів повторити за кимось, і ти гарантовано виділишся серед одногрупників (чи однокласників) з презентаціями про Тараса Шевченка http://svitppt.com.ua/ukrainska-literatura (ну це так, як приклад).

І навіть якщо ти принципово не бажаєш скачувати готову роботу, сайт svitppt.com.ua стане тобі інформативною і натхненною допомогою. Знайдена цікава і актуальна тема, яка чудово впишеться в коло твоїх інтересів, обов'язково стане запорукою створення найкращої презентації. Адже, коли самому подобається, то і переконати в цьому всіх оточуючих значно легше.