Як правильно показати квартиру покупцеві

Успіх будь-якого рієлтора залежить від кількості угод, здійсненних на ринку нерухомості. Найбільший прибуток приносять угоди від продажу. Тому, завдання будь-якого рієлтора навчитися продавати грамотно і якнайбільше. Для цього не потрібно володіти надздібностями. Потрібно лише знати психологію та деякі тонкощі і правила показу квартири.

На початковому етапі вибираємо об'єкт для продажу, якщо збираєтеся працювати з власником нерухомості і отримувати комісійні від операції у нього. Це може бути будинок, квартира, гараж, нежитлове приміщення і навіть кімната. Знайти об'єкти від власників можна в базах даних від власників нерухомості. Можна було б, звичайно, відправитися на пошуки в інтернет або покопатися в друкованих виданнях, але це займе забагато часу - і в кінцевому підсумку Ви назбираєте купу оголошень від таких же посередників. Підписавшись саме на базу з інформацією з нерухомості, можна отримувати перевірену інформацію кожен день і не думати про те, де взяти дані для успішної роботи. Тут же надається і інформація про клієнтів, які хочуть купити яку-небудь нерухомість.

Отже, квартира для продажу обрана.

- Відразу будьте готові до того, що об'єкт доведеться показувати кілька разів на день.

- Не дратуйтеся і запасіться терпінням. Відразу слід відокремити потенційних покупців і відкинути потенційно допитливих, які тільки дивляться, не цікавляться ціною, не торгуються.

- Для того, щоб потенційний покупець і власник квартири не домовилися про операцію в обхід Вас, домовляйтеся про зустріч і перегляд з покупцем неподалік від місця перегляду, але не на самому місці перегляду. Не залишайте власника і покупця наодинці.

- Обстановка квартири. Квартира повинна бути максимально прибрана. Мінімум особистих речей власників. Якщо квартира не в дуже хорошому стані, то хоча б легкий косметичний ремонт. Меблі мають бути розставлена ​​так, щоб візуально збільшити простір квартири.

- Квартиру найкраще показувати в денний час доби, якщо виграшний вид з вікна. І навпаки.

- На всі можливі питання підготуйте відповіді заздалегідь. Якщо потенційні покупці - пара, то психологи радять справити сприятливе враження саме на жінку, так як її голос зрештою стає вирішальним.

У будь-якому випадку, мало кому вдається зробити все з першого разу. Але отриманий одного разу успіх окрилює і дає сили йти далі.

Джерело: База нерухомості в Києві & nbsp; - & nbsp; bazarealtor.com.ua

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!