«Світ під кутом 73%» - новий журнал на ринку України!

«…Зафіксувати себе у свідомості людства пара­доксом молодої держави з тисячолітньою культу­рою, яка була досі заблоко­вана через історичні при­чини. Бути відкритим для світу, а не морально ущер­бним народом в абераціях чужих віддзеркалень. Ефек­тивне не те, що заперечує чуже, а те, що стверджує своє»

Ліна Костенко

Чи замислювались ви колись над тим, чому в Ук­раїні так мало україномов­них журналів? А ті що є - до­сить локальні, вузько тема­тичні або видаються невели­ким накладом. Якщо за 20 років незалежності телеба­чення майже повністю пе­рейшло на державну мову, друкована преса, на жаль, поки що ні.

Проживши кілька років за кордоном, я повернулася із стійким відчуттям, що саме Україна і тільки вона – краї­на, де я хочу жити, творити, приносити користь суспільству.

Ідея видання пізнаваль­ного україномовного журна­лу виникла разом із невтрим­ним бажанням передачі жит­тєвого досвіду, пошуку нової інформації, спілкування з цікавими талановитими людьми. На щастя, доля при­хильно ставилася до моїх творчих прагнень, і я зустріла багатьох людей, що до­помогли мені втілити мрію в життя. І ось, не зважаючи на всі бюрократичні перепони та труднощі, журнал наро­дився і існує, і тепер його подальша доля залежить лише від того, чи буде при­хильним до нього читач.

Багатьох дивує назва – «Світ під кутом 73%», зізна­юсь, назва є деяким викли­ком, закликом дивитися на те, що оточує нас під незвич­ним кутом зору. У деяких но­мерах журналу ми вводимо короткі пояснення з нумеро-логічної, культурної та інших точок зору значення числа 73. Незвична назва виникла як символ, як творчий наплив однієї людини, яка створюва­ла зі мною ідею цього журна­лу. Ця «дивакуватість» назви має багато значень для мене, так само як кожна з цифр «7» і «3» мають власний глибо­кий зміст.

У цьому журналі можна прочитати найрізноманітнішу інформацію: від вражень про стрибки зі скелі в Акапулько до невідомих легенд острів­них народів; від особливостей ієрархії в японських вузах до традицій бразильських бойо­вих мистецтв. Зворушливі історії кохання, невідомі сто­рінки біографій відомих лю­дей, дивні куточки та «ціка-винки» світу навколо – все це журнал «Світ під кутом 73%».

У другому номері журна­лу, який зараз вийшов у про­даж у Тернополі - багато ста­тей, присвячених невивченим сторінкам України. Статті про українських амазонок, дослідження традицій народ­них свят, революційні ідеї про взаємозв’язок землі та звуко­вої енергії – все це, сподіва­юсь, знайде відгук у серці тер­нопільських читачів.

Багато хто питає мене, на яку саме аудиторію розрахо­ваний журнал. Я, звичайно, знаю, що перше правило журналістики – «орієнтація на чітко спрямовану аудито­рію читачів», але як редак­тор і як автор багатьох ста­тей, просто щаслива, що в моєму журналі знаходять щось цікаве як діти 11-12 років, так і люди похилого віку, кому за 80… Рада, що він приносить задоволення як креативній молоді, так і поважним вчителям та вченим. Чи не в цьому найбільше ща­стя журналіста?

Звісно ж, за місяці роботи над журналом у свою та його адресу я чула не лише лес­тощі. Але будь-яка критика мого читача – це його емоції, які я із повагою сприймаю.

Одна з моїх авторів, та­лановита українська журна­лістка Наталка Приступ, оха­рактеризувала перший номер журналу так: «Подібного на українському ринку медіапро-дукції поки що немає. Хоча українська публіка до такого формату й не звикла, але ж, як на мене, то треба вихову­вати і формувати смаки у лю­дей, а не в угоду більшості подавати “перчене і смаже­не” - бо так і до “інформацій­ного гастриту” недовго».

Я знаю, що тернополяни– читачі з вишуканим смаком, люди, що зможуть достойно оцінити українське друкова­не слово та оригінальність тем. Я впевнена, що ВИ і САМЕ ВИ зможете відчути душу, вкладену авторами в журнал.

Журнал можна придбати в мережі кіосків «Торгпрес-са» в Тернополі та області, а також в «Книгарні Є», що у нашому місті.

З повагою до кожного

мого читача,

Видавець,

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань

Спорт
Бережанці активно висловлюють вподобання в соціальних мережах про веслування на байдарках, яке віднедавна є однією з найпозитивніших новин міста. Бережанка, майстер спорту України Марта Сеньків-Ковбасюк недавно повернулась з Києва до рідного міста на постійне проживання. Марта в цей вид спорту прийшла багато років назад у м.Київ, а до сьогодні активно співпрацює з директором Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи Балабаном Богданом Павловичем. Спо...
Культура
З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці Незалежності України та Дня міста Тернополя, проведуть гастрономічнй фестиваль «Пікнік у Тернополі» 24 – 26 серпня 2018 року в парку ім. Т.Г.Шевченка. Таке рішення прийняте виконавчим комітетом цього тижня. Організовує пікнік«Гільдія рестораторів Тернопільщини». Впродовж святкових днів заплановані заходи і у інших локаціях Тернополя.
Суспільство
Про це йдеться на сторінці “Центру пробації” в Тернопільській області у мережі "Facebook". "17 серпня 2018 року начальником Заліщицького районного сектору з питань пробації філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області Віталієм Бурлакою спільно із головним інженером комунального підприємства “Заліщицьке міське комунальне підприємство” Любомиром Качором здійснено перевірку виконання засудженою особою покарання у вигляді громадських робі...
Суспільство
За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями ДУ «ТОЛЦ МОЗ України», в області 16 серпня 2018 року за первинними діагнозами зареєстровано 37 випадків інфекційних захворювань, з них: гастроентероколіт – 9 випадків; ентеровірусна інфекція – 2 випадки; харчова токсикоінфекція- 1 випадок; вірусний гепатит, лептоспіроз? – 1 випадок; вірусний гепатит – 1 випадок; хронічний гепатит С – 1 випадок; кір – 3 випадки; вітряна віспа – 1 випадо...
Суспільство
На жаль, статистика загибелі людей на водних об’єктах області зростає. На Тернопільщині знову зареєстровано смертельний випадок на воді. Цього разу водяна стихія позбавила життя 39-річного чоловіка. 17 серпня о 16:45 надійшло повідомлення про те, що під час купання у ставку зник чоловік. Подія трапилась у с. Рудки Гусятинського району. Оскільки працівники Гусятинської водолазно-рятувальної станції не змогли провести пошукові роботи, довелось залучити водол...
Суспільство
Про це Ihor Svirskyi написав у спільноті “На віглі в Бережани” у мережі "Facebook". "І знову і знову…Рейс Бережани-Тернопіль/Козова. Сидячих місць 26, загальна кількість 39. На перший погляд, людей достатньо, але якщо порахувати, то значно більше. Довічна проблема, людей в громадському транспотрі більше, ніж дозволено. Чому не можна зробити для людей? Чому всі пхаються в автобус, наче він останній? Чому водій автобуса, бере гроші за місце, коли місць сидяч...
Суспільство
Тернополян попереджають про нові терміни подачі показників лічильників. Так, нововведення відтепер стосуються споживачів електроенергії. — Споживачі зобов’язані станом на 1 число знімати фактичні показники лічильника та подавати їх не пізніше 4 числа наступного місяця. Тобто за серпень показники слід подати до 4 вересня, — пояснюють у ВАТ «Тернопільобленерго». Разом з тим, мешканців Тернопільщини закликають не баритися з оплатою за спожиту електроенергію,...
Суспільство
Попри те, що на Тернопільщині деякі водії виступають за розширення проїжджої частини, такі додаткові можливості на трасах області неможливі через їхню велику затратність. Про це заявив на обговоренні плану дорожніх ремонтно-будівельних робіт за 2018 рік начальник САД у Тернопільській області Богдан Юлик. — 70% дорожніх знаків на трасі Львів-Тернопіль – відновлено. Що стосується розширення проїжджої частини, то на це потрібні значні кошти. Тож для того, щоб...
Суспільство
Саме сьогодні, 17 серпня, бійцю батальйону «Збруч» Назарію Кулинцю, який загинув 1 лютого 2015 року, мало би виповнитись 29 років. Назар був випускником Національного університету «Львівська політехніка», яку закінчив в 2012 році. Одразу після повернення з Майдану потрапив в першу хвилю мобілізації, перебуваючи спочатку в Зборівському військкоматі, а згодом, в березні 2014, при формуванні батальйону «Збруч», посів його лави, пише "Терен". Посмертно нагород...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!